Sara X - twerk na Walentynki

Na nowy klip tej wytatuowanej laski czekaliśmy bardziej niecierpliwie niż na otwarcie pierwszego ogródka piwnego. Sara X Mills fo fit laska, która do perfekcji opanowała kontrolę nad każdym mięśniem swego ciała. Nas najbardziej interesuje jak kontroluje swoje piersi i pośladki. Ona gra, one tańczą!
sara-x-walentnyki.jpg

Jeśli nie widziałeś twerku piersiami Sary X, to zapewne mieszkasz w głębokich Bieszczadach, polujesz na niedźwiedzie, jesz borówki i spijasz rosę z mchu. Bo niemożliwym jest, byś jako zdrowy, heteroseksualny facet ustrzegł się przed falującymi bimbałkami tej wysportowanej laski.

Ostatnio pisaliśmy, że jedyne, co nas kręci w Walentynkach, to nowe katalogi firm bieliźniarskich, które sugerują nam, jakie prezenty kupować naszym dziewczynom. Zmieniliśmy zdanie i dorzucamy jeszcze młodą, zdolną, wysportowaną Sara X MillsLudwig van Beethoven skomponował bagatelę "Dla Elizy" 27 kwietnia 1810 roku. Historycy nie są zgodni, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz głosi, że utwór dedykowany był Therese Malfatti. Artysta oświadczył się jej w tym samym roku, ale ona odrzuciła jego ofertę. Wybrała lepiej sytuowanego dżentelmena – szlachcica i urzędnika państwowego. Wychodzi na to, że już wtedy laski co prawda kręcili artyści, ale pewniej się czuły z ludźmi z władzą.


Jeśli mocno nie lubisz Walentynek, zaproponuj swojej pani kompromis. Ona nauczy się twerkować piersiami, Ty wynagrodzisz to jej romantyczną kolacją. Pamiętaj, że KFC czy McDonald`s to nie restauracje…Dodał(a): pinky Poniedziałek 09.02.2015