Emily Ratajkowski - sexy Walentynka

Jedyne, co nas kręci w Walentynkach, to wyrastające jak grzyby po deszczu katalogi z bielizną, które mają być dla facetów inspiracją prezentową w święto zakochanych. Jeśli nasze kobiety po założeniu tych seksownych koronek, mają być jeszcze bliższe ideałowi pod postacią Emily Ratajkowski, to zamawiamy całą kolekcję!
emily-ratajkowski-walentynk.jpg

O Emily Ratajkowski pisaliśmy wiele. Ale jeszcze nie wszystkie jej zdjęcia Wam pokazaliśmy. Naszą prywatną misją jest zalać internet gorącymi fotami jednej z najbardziej pożądanych i seksownych modelek na Ziemi. Taki redakcyjny hołd dla gwiazdy teledysku do „Blurred Lines”.

Tym razem prezentujemy Wam najnowsze wideo zakulisowe z sesji Emily Ratajkowski dla producenta zmysłowej bielizny Yamamay. Na razie firma odsłania niewiele kart, ale z niecierpliwością czekamy na kolekcję Walentynkową, której twarzą i ciałem będzie nasza Emilka. Będziemy odświeżać stronę sklepu codziennie, by przesyłka zdążyła dotrzeć na czas. I to jest maksimum naszych wysiłków w kwestii tego komercyjnego pseudo – święta.Jeśli nadal Wam mało, to prezentujemy galerię zdjęć Emily Ratajkowski z katalogu Yamamay Jesień – Zima 2014 i nadrabiamy tym samym zaległości. Przepraszamy za opóźnienie.
Dodał(a): pinky Środa 04.02.2015