Klasyczny twerk piersiami

Sara X Mills wygrałaby na pewno niejeden talent show dzięki swoim tańczącym piersiom. Twerkujące cycuszki, to nowe wyzwanie dla dziewczyn, które umieją posługiwać się swoimi mięśniami.
sara-x.jpg

Wolfgang Amadeusz Mozart byłby dumny ze sposobu, w jaki Sara X Mills krzewi muzykę klasyczną wśród internautów. Dziewczyna świetnie kontroluje swoje mięśnie piersiowe, którymi twerkuje w rytm utworu „Eine kleine Nachtmusik” niemieckiego wirtuoza. Ale nie dziwi nas to jak widzimy Amerykankę podnoszącą ciężary i robiącą przysiady ze sztangą. Ociosany z tłuszczu brzuch i zgrabna sylwetka, to obok krótkich blond włosów znaki rozpoznawcze tej wydzieranej laski.Sara ma 27 lat i mieszka w Las Vegas. Modelingiem zajmuje się od ośmiu lat i z racji swoich tatuaży, zaliczana jest do modelek alternatywnych. Apetyczne i zadbane wymiary 91-64-91 i miseczka DD, a także jej wirtuozerskie wykonanie utworów klasycznych nie pozwoli nam dziś tak szybko zasnąć.

Post użytkownika Sara X.


Na jednym ze swoich zdjęć Sara X Mills ćwiczy intensywnie ruchy bioder. Możemy się tylko rozmarzyć nad tym, jaki popisowy numer wypuści do sieci następnym razem…

Post użytkownika Sara X.

Post użytkownika Sara X.

Post użytkownika Sara X.


Dodał(a): pinky Wtorek 14.10.2014