Kendel Kay – wystrzałowa ślicznotka

Niech nie zwiedzie cię niewinna uroda tej ślicznotki. W rzeczywistości ma chochliki w oczach i wyjątkowo łobuzerski charakter. Lubi szybką jazdę motocyklem i grę w paintball. Z chęcią pozwolilibyśmy jej postrzelić się prosto w serce.
Wyświetl ten post na Instagramie.

only thing missing is you 🍒

Post udostępniony przez kendel kay (@kendelkay)


Kendel urodziła się 21 marca 1997 w Kaliforni w Stanach Zjednoczonych. Gdy dorastała, była typową chłopczycą. Koledzy traktowali ją jak jedną z nich. Wspólnie jeździli rowerami w okolicach kalifornijskich plaż, a wieczorami robili psikusy sąsiadom. Ale do czasu. W końcu wyrosła na seksowną kobietę, a chłopaki, z którymi do tej pory szalała, zaczęli się w niej podkochiwać.

W sumie nie ma co się dziwić, bo Kendel ma cudowną urodę typowej łobuziary. To dzięki chytremu uśmiechowi i słodkim piegom, które ozdabiają jej dziecinną twarz. Jednak nie tylko jej buźka przykuwa uwagę. Również jej ciało robi ogromne wrażenie. Takie warunki sprawiają, że jest idealnym materiałem na modelkę.

Kalifornijska ślicznotka zaczęła brać udział w sesjach motoryzacyjnych. To sprawiło, że pokochała szybką jazdę zarówno samochodami, jak i motocyklami. Obecnie sama często śmiga na swoim enduro lub quadzie. Jednak jej ulubioną rozrywką jest paintball.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 08.10.2020