Katerina Sozinova – sprawi, że zapłoniesz

Ta dziewczyna rozgrzeje cię nawet w najchłodniejsze dni. A ma w tym ogromne doświadczenie, bo rozpala serca facetów w zimnej Rosji. Zajrzyj na jej profil, a przekonasz się, że cały zapłoniesz.

Katia – woli, by tak ją nazywać – urodziła się 23 listopada 1992 roku w małym miasteczku o nazwie Saratów. Pochodzi z wojskowej rodziny i w wieku 4 lat przeniosła się do Sankt Petersburga, który uważa za swój prawdziwy dom. “To najpiękniejsze miasto w Rosji, jedno z najpiękniejszych na świecie… niech będzie najpiękniejsze. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, spakuj walizkę, pospiesz się i chodź” – śmieje się do swoich fanów.

Uwielbia sport, zwłaszcza siłownię. Doskonale widać to po jej seksownym i jędrnym ciele. Trenuje niemal codziennie, ale przyznaje, że już jako dziecko była wulkanem energii na zajęciach wychowania fizycznego w szkole. „Siłownia daje mi siłę, energię. Jest też dla mnie eksplozją radości”.

A mężczyźni? “Lubię klasyczną elegancję, a przede wszystkim facetów, którzy wiedzą, czego chcą. Sukces to nie pieniądze czy piękne kobiety, ale to, jak potrafisz reagować na życie w określonych momentach, zachowując spokój w krytycznych sytuacjach. U mężczyzny podstawą jest edukacja, aby umieć dobrze traktować kobietę” – wyjaśnia na swoim blogu.

Praca także sprawia jej wiele przyjemności, ale zdradza, że jest równie ciężka, co treningi. “Bycie modelką to nie tylko pozowanie i cyknięcie dwóch fotek. Za zrobieniem perfekcyjnego zdjęcia stoi trudna praca i dużo wysiłku”.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 12.10.2020