Maria Domark – nogi jak karabiny

Podobno izraelska armia dysponowała przez pewien czas najseksowniejszą bronią na świecie. Do czasu aż jej szeregi opuściła Maria. Tak, ta dziewczyna służyła w Siłach Obrony Izraela. Na szczęście zrzuciła z siebie mundur i pokazała swoje ponętne ciało.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Day off

Post udostępniony przez MARIA DOMARK (@maria_domark)


Maria urodziła się 25 grudnia 1995 roku w Petersburgu w Rosji. Wychowywała się w jednym z najbardziej imprezowych miejsc w Izraelu, czyli w Tel Avivie. Jednak jako młoda kobieta nie miała zbyt dużo czasu na zabawę, bo podobnie jak jej rówieśniczki musiała odbyć dwuletnią, obowiązkową służbę wojskową w Siłach Obronnych.

Na szczęście ten czas szybko minął i Maria mogła w końcu zrzucić z siebie moro ubrania. Ta ślicznotka skrywała pod mundurem niebywale seksowne ciało i nogi, które – jak rapował Taco – nazywamy karabinami. A skoro już zahaczamy o muzykę, to Maria zdradziła, że najbardziej lubi słuchać Lady Gagi i Carrie Underwood. Co więcej, sama też zaczęła śpiewać.

Aktualnie nie nosi na sobie zbyt wiele. Głownie są to stroje kąpielowe, seksowna bielizna i kiecki, które oczywiście odsłaniają sporo ciała. Jednak nie tylko ono przykuwa uwagę facetów. Zasługuje na nią także jej śliczna buzia typu babyface. I kto by pomyślał, że tak słodka dziewczyna mogła latać z kałachem w ręku.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 06.10.2020