Ivana Knoll – gorąca kibicka Chorwacji. Spójrzcie tylko na te nogi!

Chorwatom co prawda nie udało się wygrać mundialu, ale swoją wolą walki zdobyli uznanie kibiców na całym świecie. A Ivana jest jedną z nich!

knoll.jpg

Ośmielimy się zaryzykować stwierdzenie, że rozgrywane na rosyjskich stadionach mistrzostwa świata anno domini 2018 będą po latach wspominane nie jako ten turniej, który wygrała Francja, a jako ten, na którym Chorwaci rozwalili system. I chociaż władze FIFA ostatnio wypowiedzieli się krytycznie na temat pokazywania urodziwych kibicek na trybunach, to operatorowi udało się uchwycić chyba najpiękniejszą fankę Chorwacji. Mowa o Ivanie Knoll. 

Miano Miss Mundialu wróżono Ivanie jeszcze przed rozpoczęciem turnieju (chociaż my oczywiście mamy odmienne zdanie na ten temat). Trudno się temu dziwić – dziewczyna w 2016 roku sięgnęła po tytuł Miss Croatia World. Jej Instagram to prawdziwa uczta dla oczu – Ivana doskonale wie, jakie zdjęcia wrzucać, aby przyciągnąć uwagę użytkowników tego serwisu (obecnie jej profil obserwuje ponad 50 tysięcy ludzi). Gdy akurat nie kibicuje, ćwiczy pole dance. Mocna kandydatka na ideał!


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/knolldoll/ Poniedziałek 16.07.2018