Ada Grygorcewicz - młodsza niż CKM

Mamy już 20 lat, więc czas zacząć rozbierać dziewczyny młodsze od nas... Ale nie tylko wiek skłonił nas do bliskiego poznania się z Adą. Ta dziewczyna ma o wiele więcej zalet!

ada-grygorcewicz-ckmm.jpg

CKM: Masz niespełna 19 lat. Wiesz, że to mniej niż ma CKM?
Ada Grygorcewicz: Nie wiedziałam!

CKM: Czego nam życzysz z okazji 20. urodzin CKM?
Ada Grygorcewicz: Kolejnych dwudziestu lat (śmiech)?

CKM: Czy na swoich urodzinach imprezujesz tak samo ostro, jak my?
Ada Grygorcewicz: Zdecydowanie. Nie imprezuję często, ale kiedy już to robię – jest ostro. Tańczę do samego rana i na szczęście mogę sporo wypić, bo mam dość mocną głowę.

CKM: Co pijesz?
Ada Grygorcewicz: Raczej wódkę. Czuję się po niej lepiej niż po piwie. Lubię też tequilę, ale rzadko mam okazję ją wypić.

CKM: Co robisz kiedy nie imprezujesz?
Ada Grygorcewicz: Uczę się w technikum weterynaryjnym. Żeby do niego chodzić, musiałam przenieść się z rodzinnego Szczecina aż pod Poznań. Po szkole chcę studiować weterynarię, a później leczyć zwierzęta. Marzę o tym od dzieciństwa.

CKM: Masz jakiegoś własnego zwierzaka?
Ada Grygorcewicz: Kiedyś miałam kota, świnkę morską, żółwia, kanarka, a nawet ślimaki i patyczaki. Ale teraz mam tylko psa. To terrier australijski, bardzo podobny do yorka. Wabi się Figa i jest strasznym tchórzem.

CKM: Czy facet, żeby cię poderwać, też musi lubić zwierzęta?
Ada Grygorcewicz: Musi umieć zagadać oraz potrafić mnie sobą zainteresować. Nie może być nieśmiały i dobrze, żeby miał ciekawe zainteresowania. Ważne też, żeby był
wysoki.


CKM: Seks na pierwszej randce?
Ada Grygorcewicz: Zdecydowanie później! Najpierw wolę trochę faceta poznać. To dla mnie ważne, żeby wiedzieć, jakie on ma doświadczenia w łóżku. Bo ja lubię doświadczonych mężczyzn. W ogóle wolę dojrzałych facetów, którzy poważnie myślą o życiu.

CKM: Co dla ciebie znaczy dobry seks?
Ada Grygorcewicz: Na pewno wymaga pomysłowości. Nie lubię monotonii i chętnie godzę się na wszelkie nowości. Na przykład wykorzystanie rekwizytu potrafi wnieść do łóżka nową jakość...

CKM: Którą część swojego ciała lubisz najbardziej?
Ada Grygorcewicz: Brzuch. Niezależnie, czy akurat ważę mniej czy więcej, ćwiczę czy nie ćwiczę, zawsze mam szczupły brzuch i fajną talię.

CKM: Masz na ręku wytatuowane serduszko, ale jakieś dziwne, bo niecałe. Dlaczego?
Ada Grygorcewicz: To wspólny tatuaż, który zrobiliśmy sobie z mamą. Wiedziałam, że wyjadę ze Szczecina i chciałam zrobić coś, żeby zawsze mieć ją obok siebie.

CKM: Trudno było mamę namówić?
Ada Grygorcewicz: Zawsze stawiam na swoim.

To był wywiad. Gorące zdjęcia Adriany znajdziesz tylko wyjątkowym urodzinowym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_07_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Piątek 13.07.2018