Oto Miss Mundialu CKM: Marysia Horbulewicz!

Postanowiliśmy nie czekać na finał mistrzostw świata w Rosji i sami wybraliśmy Miss Mundialu 2018! Zobacz w CKM zdjęcia ślicznej Marysi, a zrozumiesz, dlaczego.

miss-mundialu-2018.jpg

O tym, że polscy piłkarze mają najlepszych kibiców na świecie, wiadomo od dawna. O tym, że najlepsze są też polskie kibicki, wiemy co najmniej od Euro 2012, gdy na stadionowych trybunach zabłysła Natalia Siwiec, a na następnym turnieju „Miss Euro 2016” okrzyknięto Martę Barczok.

Obie te piękne dziewczyny pokazaliśmy na okładkach CKM – a w tym roku postanowiliśmy nie czekać na finał mistrzostw świata w Rosji i sami ogłosiliśmy konkurs na polską „Miss Mundialu 2018”.

Dziś możemy ogłosić oficjalnie: oto młoda, piękna i gorąco kibicująca naszym piłkarzom Marysia Horbulewicz, najseksowniejsza kibicka w Polsce! Skąd to wiemy? Zobacz jej zdjęcia, które znajdziesz w nowym, czerwcowym numerze CKM (od dziś jest w sprzedaży w całej Polsce) a z pewnością się z nami zgodzisz!

Ale to nie wszystko – wśród pięknych dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu „Miss Mundialu”,  fani CKM w internecie wybrali też dwie Miss Publiczności: zostały nimi Emilia „Angel” Chmielewska oraz Zofia Bielczuk, które otrzymały najwięcej głosów na profilu CKM na Facebooku.

Z takim gorącym dopingiem, jesteśmy spokojni o dobrą grę naszej reprezentacji na mistrzostwach w Rosji. Czy piłkarze to czytają?


Gorące zdjęcia Marii Horbulewicz – najseksowniejszej kibicki w Polsce – znajdziesz tylko w nowym czerwcowym numerze CKM. Już w kioskach!

CKM_06_18-online.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 01.06.2018