Gwiazda Disneya zarobiła milion na swoich gorących zdjęciach

Bella Thorne zaczynała swoją karierę w serialach dla nastolatków. Od dłuższego czasu daje się jednak poznać fanom z zupełnie innej strony. Aktorka chętnie pokazuje swoje ciało, postanowiła także zarobić na gorących zdjęciach.
BELLA.jpg

Wystarczyły 24 godziny, aby Bella pobiła rekord serwisu OnlyFans. Jest to strona, na której można udostępniać fotografie, filmy i transmisje dla fanów. Oczywiście dostęp do oglądania jest płatny. Bella Thorne umieściła tam swoje odważne zdjęcia i tym sposobem zarobiła milion w dobę.

Sprawdź także: Trump musi zapłacić aktorce porno. Tak zadecydował sąd

Bella nie udostępnia co prawda zupełnie nagich zdjęć, jednak i tak pokazuje na nich wiele. Aktorka nie jest jedyną znaną osobą, która opublikowała swoje zdjęcia na OnlyFans. Wcześniej gorącymi fotografiami dzieliła się chociażby Cardi B. Gwiazda Disneya zrobiła furorę jednak tym, że poza wrzucaniem swoich zdjęć, aktywnie rozmawia ze swoimi fanami i stara się spełnić ich prośby.

Zobacz koniecznie: Dziennikarka TVP założyła sukienkę z dekoltem. Dostała wiadro pomyj

Z kolei w mediach społecznościowych i tak chętnie chwali się swoim ciałem. Przyzwyczaiła już swoich fanów do zdjęć w bieliźnie czy stroju kąpielowym. Kilka seksownych zdjęć aktorki zobaczycie poniżej:

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Czwartek 27.08.2020