Violet Summers – letnia ślicznotka

Malutkie ciało z odpowiednio dużymi najważniejszymi jego częściami, psotliwa uroda i chochliki w oczach. To cała Violeta, która zostanie w twojej głowie przynajmniej do końca lata.

Violet urodziłą się 28 listopada 1999 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że jest bardzo młodziutka jest o niej głośno już na całym świecie. W dużej mierze przyczynili się do tego jej rodzice, którzy zawsze zaspokajali jej zachcianki i zachęcali córkę, by robiła to w czym czuje się najlepiej.

A dorosła Violet czuje się najlepiej w seksownych wdziankach. Ta laleczka jako aktorka i modelka, która robi sesje zdjęciowe w bikini i bieliźnie inspiruje wiele kobiet do tego, by czuły się dobrze we własnej skórze. 

Teksańska ślicznotka jest też cosplayerką. Często wciela się w postaci z różnych bajek i anime. Oczywiście zawsze wybiera te najbardziej wyzywające przebrania. 

Jest samozwańczym fanatykiem fitnessu. Doskonale widać to po jej filigranowym ciele, pokrytym piękną brązową opalenizną. Choć jest niskiego wzrostu, bo ma zaledwie 165 cm, to może pochwalić się sporym biustem i okrąglutką pupą.

Przeglądając jej fotki można odnieść wrażenie, że jest na bakier z religią. Nic bardziej mylnego! Violet jest zadeklarowaną chrześcijanką i uważa, że może pokazywać swoje ciało, bo przecież taką stworzył ją Bóg.

Zobacz tę letnią ślicznotkę:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 27.08.2020