Dziewczyna z marzeniami - Hannah Perera

21 letnia Australijka swoim ciałem rozgrzewa plażowiczów na całym świecie, bo uwielbia podróżować i ciężko zastać ją w domu. Ma marzenia, styl, pomysł na siebie, a przede wszystkim perfekcyjne kształty.

Hannah Perera ma zaledwie 21 lat, a w branży modellingowej jest już od sześciu. Karierę rozpoczęła jako nastolatka. Od tamtej pory pojawiała się w wielu magazynach i współpracowała z różnymi markami odzieżowymi.

To jej jednak nie wystarcza. Ma wielkie marzenia i sukcesywnie do nich dąży. Ciężko pracuje, jest kreatywna i codziennie chce przekraczać swoje granice, aby wspomagać artystów z ciekawymi wizjami.

Liczy, że w tym roku uda jej się zwiedzić między innymi Fidżi, Tajlandię i Indie. Chciałaby również stworzyć własną stronę, na której będzie umieszczać fotografie ze swoich podróży i sesji. W ten sposób miałoby powstać jej pełne port folio. Jeśli witryna wyglądałaby jak jej profile w mediach społecznościowych, to jesteśmy jak najbardziej za.

Na Instagramie przybywa jej fanów z dnia na dzień. Uważa, że swój sukces na portalach społecznościowych zawdzięcza pokazywaniu siebie taką jaką jest i robiącą to, co kocha. A uwielbia pozować i podróżować. W szczególności jednak odkrywać nowe plaże.

Wiąże się to oczywiście z tym, że często można ją zobaczyć eksponującą swoje wdzięki w bikini. A zdecydowanie ma co pokazywać. Jej wymiary to 82-63-86. Piersi skrywa pod biustonoszem z miseczką C.  

Jak już wiecie mamy słabość do modelek z Australii. Hannah Perera trafiła do naszej ścisłej czołówki. Gdyby zamiast tyle podróżować wolała spędzać dnie na graniu na konsoli i jedzeniu pizzy, to byśmy pomyśleli, żeby zaprosić ją do redakcji. A nawet zrobilibyśmy dla niej piaskownicę przed wejściem.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/hannah_perera/ Wtorek 21.03.2017