Perfekcyjna Niemka - Carolina Lavinia

Pochodzi z Niemiec, gdzie też obecnie mieszka. Carolina Lavinia nie jest jednak typową przedstawicielką tamtejszej urody, co udowadnia w swoich sesjach zdjęciowych.

6dd.jpg


Przyjaciele Caroliny Lavinii określają ją jako osobę o otwartym umyśle, zawsze gotową do zabawy, a przede wszystkim szalenie seksowną. Do branży modellingowej trafiła przypadkiem i niedawno, bo pod koniec 2015 roku.

Wszystko za sprawą jej konta na Instagramie, gdzie umieszczała zdjęcia jedynie ze swoich wakacji i treningów. Na portalu społecznościowym napisał do niej fotograf Kai Hendrik Schroeder i zaproponował profesjonalną sesję.

Zanim rozpoczęto zdjęcia, modelka i fotograf rozmawiali przez kilka godzin. Sama Carolina przyznaje, że nie było to spotkanie biznesowe, a raczej z przyjacielem, bo mówili o życiowych celach.

Ta dziewczyna chciałaby, żeby lato trwało cały rok. A to dlatego że uwielbia nosić szorty, jeansowe kurtki i bikini. To się dobrze składa.

W bikini wygląda bowiem obłędnie, co udowodniła podczas niedawnej sesji zdjęciowej na plaży w Miami, pokazując się w różnych strojach kąpielowych.

W Stanach Zjednoczonych bywa jednak niezbyt często. Na co dzień mieszka w Niemczech. W piątkowe wieczory można ją spotkać w Hamburskich pubach i klubach.

Założymy się, że nie rozpoznałeś jej narodowości po wyglądzie. Jest piękną Niemką, której niewiele brakuje do ideału. Jej wymiary to 90-63-91. Pozując do zdjęć pokazuje wszystko, co ma najlepsze.

Tak sobie myślimy, że do Hamburga niedaleko. Musielibyśmy jednak jechać na stopa, bo szefostwo znowu obcięło nam pensje. Do tego Carolina pewnie by nas nie polubiła, ponieważ gdziekolwiek nie wejdziemy wprowadzamy drętwą i chłodną atmosferę.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: http://www.fameflynet.com/ Środa 22.03.2017