Caitlin O'Connor – królowa show biznesu

Ta dziewczyna kocha występować przed kamerami i zdaje się, że jest to miłość odwzajemniona, bo zarówno kamery, jak i aparaty największych fotografów, kochają Caitlin O'Connor.
FFN_oconnor_080416_bacff_52141342_midres.jpg

Ma zaledwie 26 lat, a jej kariera w amerykańskim show biznesie jest już tak długa i bogata jakby była jego częścią od co najmniej kilkunastu lat. Wszystko zaczęło się od występu w serialu „Factory” w roku 2008. Następnie przez kolejne lata grała w wielu, naprawdę wielu serialach i filmach, z których najbardziej godnym wspomnienia jest kultowy „Dwóch i pół” (Two and a Half Men).

W międzyczasie prowadziła też kilka programów znanych raczej amerykańskiej widowni i pisała do magazynu „Maxim” cykliczne artykuły z poradami pod pseudonimem „Pomocna Laseczka” (Helpful Hottie). Poza tym pojawiała się, już tym razem jako Caitlin O'Connor, na okładkach takich magazynów jak „GQ”, „Esquire” czy „Sports Illustrated”.


Tych różnych występów, sesji, ról i tekstów Caitlin było w jej biografii tyle, że szczerze mówiąc aż się w nich wszystkich pogubiliśmy. Dlatego też już sobie po prostu darujemy – gdybyście jednak byli bardzo ciekawi, to wujek Google jest zawsze chętnie Wam pomoże.

My zaś skupimy się na tym, co naprawdę lubimy, a więc na ciele Caitlin O'Connor. A to jest naprawdę boskie, idealnie jędrne, wyposażone w doskonałe piersi, perfekcyjną talię i świetne nogi – i to wszystko pomimo, że Caitlin ma zaledwie 160 cm wzrostu.
Gdyby jednak ta sesja Wam nie wystarczyła, by w pełni przekonać się o jej wdziękach, to kliknijcie TUTAJ i zobaczcie się, jak Caitlin O'Connor prezentuje się topless. Gorąco polecamy!
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 05.08.2016