Polka zbyt seksowna dla BBC

Ta urodzona w Nasielsku tancerka jest jedną z najgorętszych gwiazd na Wyspach Brytyjskich. Jak się okazuje, dla niektórych wręcz zbyt gorącą

– Problem tkwił pewnie w tym, że byłam zbyt seksowna – mówi dziś Ola Jordan, pochodząca z Polski mistrzyni tańca o tym, dlaczego włodarze telewizji BBC odsunęli ją od występów w popularnym programie Strictly Come Dancing.


Nasza rodaczka ozdabiała to widowisko od wielu lat, wirując na parkiecie w prześwitujących kostiumach i zmysłowymi ruchami ciała sprawiając, że miliony Brytyjczyków siedziało przed telewizorami ze śliną cieknącą z kącika ust. 

Jak się okazało dla brytyjskiej telewizji publicznej było to zbyt zmysłowe i gdy skutku nie przyniosły kolejne próby zmuszenia Polki do ubierania się w bardziej skromny sposób, rozpoczęło się rzucanie jej kłód pod nogi (podejrzewa się, iż mogło dojść nawet do manipulacji głosami tak, aby Ola miała gorsze wyniki). 

Nasza drobna ciałem (157 cm wzrostu), lecz wielka duchem rodaczka nie ugięła się i wciąż pojawiała się w ekstremalnie zmysłowych strojach, więc w ubiegłym roku podziękowano jej za współpracę i ponoć nie ma szans na to, aby pojawiła się w nowej, czternastej już edycji programu.

Kim jest owa blondynka, która doprowadziła do wrzenia całe Wyspy? Ola Jordan przyszła na świat 30 września 1982 r. w Nasielsku pod nazwiskiem Grabowska. Jako 21-latka przeszła na taneczne zawodowstwo i występując w parze z mężem, Jamesem Jordanem.  

Dzięki występom w Strictly Come Dancing, które zaczęła w roku 2006 (i który to program wygrała w roku 2009) ta piękna słowiańska MILF-a jest na Wyspach wielką gwiazdą, tak więc pozostaje nadzieja, że tłumy jej fanów wywrą nacisk na prezesów telewizji i znów będzie można zobaczyć ją wirującą na antenie BBC1.

Chcesz zobaczyć ciało, które zostało uznane za zbytnio seksowne przez zakłamanych Brytyjczyków? Zapraszamy do naszej galerii:


Dodał(a): Piątek 05.08.2016