Bruna Tuna Hot Latina

Niewiele o niej wiemy, bo nie ma oficjalnej strony, a jej profile w mediach społecznościowych są bardzo enigmatyczne, ale zapewne wkrótce usłyszymy o niej więcej, bo taka chica na pewno nie pozostanie długo w cieniu!
bruna-tuna-woda.jpg

Nieznana szerszej publiczności Brazylijka została wypatrzona przez łowcę głów firmy produkującej wodę. Tak, chodzi o tę najszczęśliwszą wodę na świecie, która przelewa się po ciałach lub jest przytulana przez najśliczniejsze modelki. Latynoska uroda i krągłości to idealne tło dla minerał ki z plastiku, choć tak naprawdę podobno jakieś 5% mężczyzn oglądających jej foty reklamowe, widzi jakikolwiek produkt na zdjęciach. Poza bikini. Choć i tego często jej brakuje.

Bruna Tuna, jeśli tak naprawdę nazywa się ta modelka, mogłaby hasać w bikini po plaży całymi dniami, lubi też podróżować – bywa w Europie na sesjach zdjęciowych, uwielbia zwierzaki i najprawdopodobniej ma psy. No i grubo imprezuje, ale pilnuje formy w siłowni. Wszystko zatem jest pięknie proporcjonalne. Tak jak boskie ciało Brazylijki.ZOBACZ TAKŻE:

Jeśli zastanawialiście się nad rzuceniem pracy, to lepiej się wstrzymajcie.

Opublikowany przez Esquire Polska na 23 kwietnia 2016


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Czwartek 01.10.2015