Fit Latina - Anllela Sagra

Ta Kolumbijka liczy zaledwie 21 wiosen, a ma już prawie dwumilionową rzeszą wspierających ją fanów i zapewne co najmniej drugie tyle ukrytych adoratorów. Jest trenerką personalną i jedną z najbardziej apetycznych lasek w branży.
anllela.jpg

Anllela Sagra ma 21 lat i jest na dobrej drodze, by przegonić Jen Selter, która niedawno skończyła 22 lata. Kolumbijka ma na swoim instagramowym koncie niecałe dwa miliony fanów, zaś najpopularniejsze pośladki w mediach społecznościowych wspomnianej fit laski zebrały 7,3 miliona obserwujących. Niby spora różnica, ale tymi kanałami kariera rozwija się lawinowo. A tym bardziej jak się jest egzotyczną laską.

Latynoska nie od zawsze jednak była wkręcona w fit życie. Do siłowni regularnie chodzi zaledwie trzy lata. Wcześniej studiowała modę i czasem dorabiała na sesjach zdjęciowych i pokazach nowych kolekcji. O przerzucaniu żelastwa w towarzystwie spoconych facetów nawet nie myślała, o atletyczna sylwetka nie jest czymś pożądanym na wybiegach.W pewnym momencie drzwi do świata modelingu wybiegowego zamknęły się przed nią ze względu na jej sylwetkę. Koleżanki podpowiadały jej, by zaprzestała ćwiczeń, bo wyrządza sobie krzywdę i to nienaturalne dla kobiety, by miała muskulaturę. Jednak ona nie porzuciła swojej nowej pasji.

Po roku reżimu treningowego i ścisłym przestrzeganiu diety wystartowała w swoich pierwszych zawodach sylwetkowych. Zdobyła trzecie miejsce, co rozbudziło jej ambicje jeszcze bardziej. Długo zastanawiała się czy nie wrócić do modelingu wybiegowego, ale postanowiła, że będzie robiła to, co kocha i zostanie trenerką personalną oraz przede wszystkim  pierwszą znaną kolumbijską modelką fitnessową. Wyszło jej bardzo.Dodał(a): Jan Rzeźnik Piątek 02.10.2015