Brittney Palmer - słynna ring girl

Urodzona w 1987 roku Brittney szturmem podbiła świat modelingu oraz sztuk walki. Wszystkich, którzy obawiają się, że uroda modelki może ucierpieć podczas walki – uspokajamy. Brittney to jedna z najpopularniejszych ring girl w Stanach.
Jej kariera rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy pojawiła się w opublikowanym na YouTube wideo z motywem Mortal Kombat. Rok później modelka zawitała na marcową okładkę amerykańskiej edycji „Playboya”. Tego samego roku została wyróżniona nagrodą dla najlepszej ring girl. 

Modelka jest prawdziwą kobietą renesansu i oprócz występów na galach UFC, zajmuje się tańcem, muzyką, trenuje jiu-jitsu oraz maluje. Z tej ostatniej pasji rozkręciła nawet biznes. Na jej stronie internetowej można kupić obrazy, grafiki, a także gadżety z nadrukami stworzonymi przez artystkę. Co więcej, Brittney ukończyła nawet studia w tym kierunku i organizuje wystawy swoich prac.

Pochodząca z San Diego dziewczyna mieszka i pracuje w Los Angeles. W marcu 2020 roku modelka zszokowała swoich obserwatorów, umieszczając na swoim profilu kompletnie nagie zdjęcie. Niby nie było na nim niczego, czego byśmy wcześniej nie widzieli, ale zawsze miło popatrzeć. 

Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Środa 03.06.2020