Jak szybko sprzedać strugarkę? Zatrudnić seksowną modelkę!

Polak potrafiłby sprzedać nawet delfinowi wodę, a wielbłądowi pustynny piach. Pewien mistrz biznesu, żeby przykuć uwagę potencjalnych klientów, zatrudnił seksowną modelkę, która wdzięczy się przy różnych maszynach i urządzeniach.
dyska 4.png
Ten sprzedawca wie, jak wyróżnić się na tle konkurencji. W swojej ofercie ma wiele sprzętów takich jak: strugarki, piły stołowe czy zagęszczarki. Jednak to nie one przyciągają uwagę, a seksowna modelka, która reklamuje urządzenia.
dyska 1.png
dyska 2.png
dyska 3.png
Tak gorące dziewczyny z pewnością wyglądają zjawiskowo na tle sportowych aut czy motocykli, ale sprzęt do roboty chyba niekoniecznie pasuje do delikatnych piękności. Chyba że jesteś Bennym Benassim, który nagrywa teledysk do kawałka Satisfaction. Wtedy takie połączenie – choć nietypowe – nabiera sensu. W końcu młot pneumatyczny obok jędrnego kobiecego ciała może wprawić w wibrację nie tylko kutą glebę, ale także nawet największego twardziela.

Co ciekawe my wiemy, kim jest ślicznotka ze zdjęć sprzętów, bo dwukrotnie gościła na okładce naszego magazynu. Poznaliśmy ją po zgrabnej sylwetce, ślicznej buźce i oczywiście różach wytatuowanych na żebrach pod lewą piersią. Z tej okazji, że wpadliśmy na nią przypadkowo, postanowiliśmy pierwszy raz opublikować w serwisie online jej zdjęcia z sesji, które wcześniej pojawiły się jedynie w magazynie CKM: 

Nasza modelka w wywiadach zdradziła nam kilka ciekawostek na swój temat. Dowiedzieliśmy się, że jej ulubione sporty to balet, akrobatyka i pole dance. Lubi także rolki, bieganie i ćwiczenia na siłowni. To dzięki temu jej sylwetka jest cały czas fenomenalna. Wiemy także, że woli temperamentnych facetów, a w łóżku zamiast romantyzmu preferuje “trzęsienie ziemi”. Jej największą słabością są słodycze i w końcu przekonała się do ostrej kuchni.


Dodał(a): CKM.pl / fot. allegro Czwartek 04.06.2020