11-stka polskich WAGs

Polscy piłkarze wyszli z grupy na Euro. Jednak naszym zdaniem zasługi za awans należą się nie tylko im, ale także ich pięknym kobietom, których doping sprawił, że biało-czerwoni grali jak natchnieni. Poznajcie więc polskie, najgorętsze WAGs.

Są piękne, seksowne i bardzo gorące, a ich obecność na trybunach sprawia, że piłkarzom nagle rosną skrzydła i robią wszystko by zaprezentować się przed nimi jak najlepiej, by zostawić na boisku serce i po prostu wygrać.

Dlatego też to w dużej mierze dopingowi polskich WAGs, my, wszyscy polscy kibice, zawdzięczamy pierwszy od kilkudziesięciu lat awans biało-czerwonych do fazy pucharowej na dużym turnieju futbolowym.

I stąd też to zestawienie – by w jakiś sposób uhonorować dziewczyny, partnerki i żony naszych piłkarzy i podziękować im za ich doping i wsparcie. A jako że drużyna futbolowa składa się z 11 zawodników, to my wybraliśmy jedenastkę najgorętszych polskich WAGs (z różnych względów nie będą to dziewczyny tylko tych piłkarzy, którzy pojechali na Euro).

Znalazły się w niej panie doskonale znane wszystkim, równie popularne co ich partnerzy, ale i te, które dopiero pojawiają się w świadomości kibiców. Do tej pierwszej grupy z pewnością należy Anna Lewandowska, żona Roberta, Marina Łuczenko, świeżo upieczona żona Wojtka Szczęsnego czy Celia Jaunat – seksowna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka (sesję Celii dla CKM możecie zobaczyć TUTAJ).

Część z Was pewnie kojarzy także piękną żonę Artura Boruca, Sarę (dawniej Sarę Mannei), czy seksowną dziewczynę Kuby Koseckiego – Olę Chlebicką (jej sesja również ukazała się w CKM-ie, zobaczcie ją TU).

Poza tymi paniami w zestawieniu znalazły się: Dominika Grosicka, żona naszego turbo skrzydłowego Kamila Grosickiego, Jessica Ziółek (dziewczyna Arka Milika), Klaudia Adamczyk – ukochana polskiego objawienia na Euro Bartka Kapustki, żona Sławomira Peszki, Anna, najpiękniejsza (była) fanka Borussii Dortmund, żona Kuby Błaszczykowskiego, Agata, a także Ewa Zając-Rzeźniczak, żona Kuby Rzeźniczaka.


Sami nie wiemy, która z tych pań jest najpiękniejsza, dlatego też po prostu przyznajemy remis i każda dostaje od nas 11 punktów na 10. I jeśli będą zagrzewać naszych do boju tak, jak do tej pory, to spodziewajmy się co najmniej półfinału.

ZOBACZ TEŻ URODOWY POJEDYNEK KIBICEK

Piękno futbolu

Opublikowany przez Esquire Polska na 15 czerwca 2016Dodał(a): Tomek Makowski Środa 22.06.2016