Nieziemska Juliana Proven

Oto modelka, której na pewno nie znacie, a którą znać powinniście, bo świadomość, że po świecie stąpa tak seksowna istota, może być bardzo pomocna w codziennym życiu. Tą istotą jest Juliana Proven.
FFN_LOR_PROVEN_J_06202016_52098467_midres.jpg

Juliana to młoda, urodzona w Nowym Jorku modelka, która dopiero jest u progu swojej wielkiej kariery.

Wśród instagramowych nimf, Juliana nie należy do czołówki popularności. Jej 164 tys. followersów prawdopodobnie robi wrażenie tylko na niewielu potencjalnych reklamodawcach. No cóż. O ile jednak liczba śledzących ją osób nie jest zbyt imponująca, o tyle inne liczby, które opisują Julianę, już zdecydowanie takie są. A wręcz oszałamiające.  

86-64-89. Dodajmy do tego miseczkę C, a otrzymamy ciało, którego sam widok sprawia, że oczy wychodzą z orbit, temperatura otoczenia gwałtownie wzrasta, a pot zrasza czoło. Tym bardziej, że to wspaniałe ciało odziane jest w naprawdę seksowny i skąpy strój kąpielowy, który jedynie rozbudza fantazję (podobno jak mu się długo przygląda, to te wszystkie wąskie paseczki znikają).

Dlatego też sądzimy, że liczba jej fanów będzie rosła lawinowo i już niedługo znajdzie się w światowej czołówce najseksowniejszych modelek, bo w końcu z takim ciałem jest to po prostu nieuniknione.

Juliana poza modelingiem jest wielką fanką sportu, zwłaszcza swoich rodzinnych, nowojorskich Jankesów i Gigantów. Jest to odpowiednio drużyna bejsbolowa i futbolowa. I oczywiście jej uwielbienie do tych męskich sportów sprawia, że nasze uwielbienie do Juliany, jeszcze gwałtowniej wzrosło. Spójrzcie na te zdjęcia i powiedzie, czyż nie mamy racji?


DO TEJ DZIEWCZYNY TAKIE AUTO?

Prawdziwa orgia samochodowych dźwięków. 

Opublikowany przez AutoStuff na 19 czerwca 2016

 

">Dodał(a): Tomek Makowski Wtorek 21.06.2016