WakeGP w Mikołajkach: będzie się działo!

Jeśli odwiedzisz WakeGP 2018 Mikołajki, to w twojej głowie po zawodach pozostanie tylko jedno pytanie: „Kiedy następne?!”. Tak się kończy każdy kolejny event, podczas którego najlepsi wakesurferzy z tej części Europy walczą na najbardziej spektakularne triki wykonywane na fali za motorówką. A to tylko część imprezy!

PleasurePhoto1354.jpg

Zawody WakeGP 2018 Day & Night zostaną rozegrane na plaży miejskiej przy Hotelu Mikołajki Conference & SPA na Ptasiej Wyspie.

WakeGP 2018 Day & Night w Mikołajkach - 30 czerwca

Od godziny 10:30 do późnych godzin nocnych będzie się działo! Utalentowani wakesurferzy zmierzą się w jedynych takich zawodach w Polsce. Kobiety, mężczyźni i juniorzy staną do rywalizacji na triki wykonywane na fali, wytwarzanej przez łodzie MasterCraft. Najlepsze do uprawiania tego sportu maszyny, generują falę na akwenach, gdzie naturalnie jej nie uraczysz. Z pozycji kokpitu motorówki steruje jej długością, wysokością i tym, na którą stronę ma łamać się jej grzbiet. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do uprawiania tego widowiskowego sportu. Pojedynki z wody transmitować będziemy na telebimie zainstalowanym na plaży, tak żeby każdy nasz gość widział dokładnie, jak wakesurferzy pokonują fale.

PleasurePhoto0040.jpg

Riderzy zaczną kwalifikacje od godziny 10:30, a zawody potrwają do 21:30. Pojedynki z wody transmitować będziemy na telebimie zainstalowanym na plaży, tak żeby każdy nasz gość widział dokładnie, jak wakesurferzy pokonują fale.

WakeGP w Mikołajkach - koncerty, sety DJ-ów, warsztaty taneczne 

Dodatkowo, w miasteczku WakeGP posłuchacie koncertu i setów DJ-skich, które zapewni wytwórnia PROSTO LABEL i jej uzdolnieni artyści. Zorganizują też warsztaty taneczne i DJ-skie. Tam wyluzujecie aż do nocnego after party.

PleasurePhoto0664.jpg

Nocne pokazy wakesurfowe na zakończenie WakeGP w Mikołajkach 

Zawody WakeGP zakończą nocne pokazy wakesurfowe na łodzi i deskach rozświetlonych LEDami i inspirowane technologią Ambilight od marki Philips. Kropką nad i będzie show flyboardowy, zapewniony przez najlepszą polską ekipę w tej dziedzinie – Robson Team. Iluminowane motorówki sunąć będą po Jeziorze Mikołajskim, a flyboard potnie wodę i powietrze.

WakeGP 2018 Day&Night będzie okazją do poznania nowego sportu, chillowania nad wodą, obejrzenia spektakularnych pokazów wakesurfu i flyboardu, a także do wymiany kontaktów. Okazuje się, że w każdym środowisku są ludzie uprawiający sporty wodne.

CKM jest patronem tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do Mikołajek! 


Dodał(a): CKM/mat. prasowe Wtorek 26.06.2018