Turniej MMA jak z filmu. Odbędzie się na prywatnej wyspie

Choć mogłoby się wydawać, że to scenariusz filmu, w którym głównego bohatera gra Jean-Claude Van Damme, w rzeczywistości jest to plan najbliższej gali UFC. Turniej mieszanych sztuk walki ma odbyć się w zapowiadanym pierwotnie terminie i będzie miał miejsce na prywatnej wyspie.
prywatna wyspa.jpg

Władze UFC mimo pandemii koronawirusa nie zamierzają rezygnować z nadchodzących imprez. Dana White Prezydent formuły zapowiedział, że chce zorganizować wydarzenie 18 kwietnia na wynajętej wyspie.

SPRAWDŹ: Zawodniczka UFC pokazała, jak spędza kwarantannę... nago!

“Potrzebuję jeszcze jednego lub dwóch dni, aby zapewnić prywatną wyspę na nasze gale. Przenosimy tam potrzebną infrastrukturę. Planuję walki co tydzień, a wszyscy zawodnicy, trenerzy i personel obsługujący wydarzenia będą regularnie testowani pod kątem obecności wirusa" – oznajmił White.


Oczywiście zaplanowane na galę UFC 249 walki mają odbyć się bez udziału publiczności. Natomiast wojownicy będą mieli do dyspozycji specjalny transport. “Wracamy 18 kwietnia, a moim zamiarem jest także zorganizowanie międzynarodowych pojedynków. Mamy między innymi prywatne samoloty, którymi sprowadzimy zawodników” – zapowiedział prezydent UFC.


Brak pełnych trybun nie oznacza, że nikt nie zobaczy starć zawodników. Walki mają być transmitowane przez stację ESPN. Z kolei na stronie UFC zaprezentowano już pełną listę pojedynków, które stoczą fighterzy na nadchodzącej gali.TO ONA POKAZAŁA, JAK SPĘDZA KWARANTANNĘ NAGO:

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Środa 08.04.2020