Zawodniczka UFC pokazała, jak spędza kwarantannę... nago!

Paige VanZant (8-4) zazwyczaj można zobaczyć walczącą na ringu w kategorii słomkowej i muszej. Zawodniczka już podczas walki odsłaniała sporo ciała, jednak tym razem fani zobaczyli dużo więcej.

Amerykanka od ostatniej poddanej walki z Rachael Ostovich nie weszła do oktagonu. Jednak już teraz ma możliwość powrotu do UFC. Zgodnie z kontraktem została jej do stoczenia jeszcze jedna walka. Oczywiście, zanim dojdzie do pojedynku, będzie trzeba poczekać, aż świat wygra starcie z koronawirusem.

Tymczasem wojowniczka pokazała swoim obserwatorom na Instagramie, jak spędza kwarantannę. Na zdjęciach można zobaczyć zwyczajne, codzienne czynności jak podlewanie roślin, gotowanie, ćwiczenie… I w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na zdjęciach jest totalnie naga!

TAK WOJOWNICZKA PREZENTUJE SIĘ NA SESJACH:
Jej konto obserwuje ponad 2,4 mln osób. Wielu z nich to oczywiście faceci, którzy doceniają nie tylko umiejętności fighterki, ale także jej inne walory. Część wysyła też privy: “Staram się przeczytać wszystkie wasze wiadomości i odpisać każdemu. Mam z tego dużo frajdy oprócz trzech zdjęć penisów. To nie było fajne” – przyznała VanZant.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 07.04.2020