Simonster - nadludzki człowiek

Ten koleś pokazuje mistrzowski poziom panowania nad własnym ciałem oraz rozwinięcia każdego z mięśni w swoim ciele. Bo ruchy, które wykonuje na tym filmiku, każą zastanowić się nad tym czy to nie efekty specjalne albo jakieś triki.

Simonster z zawodu jest fizjoterapeutą, ale daje też pokazy breakdance`u, oraz prowadzi warsztaty z przygotowania fizycznego, więc można go nazwać trenerem personalnym. Z takimi umiejętnościami, byłoby grzechem nie podzielić się nimi w postaci planu treningowego. Facet ma niesamowitą kontrolę nad swoim ciałem i jest świadomy każdego swojego mięśnia. Figury, które pokazuje, niejednokrotnie przeczą prawom fizyki i w myślach zakładasz, ze gość się zaraz wypieprzy. A przynajmniej zachwieje i nerwowo opadnie na glebę. Nic z tego.

Połączenie gimnastyki, treningu funkcjonalnego, siłowego oraz kalisteniki sprawiły, że Simonster ma niesamowitą siłę, moc, gibkość oraz balans. Płynność ruchów sprawia, że pokaz jego umiejętności na ringu wygląda jak taniec podczas przeglądu talentów w programie telewizyjnym. Weźmy choćby jego przejście w powietrzu do góry nogami, okręcając ciało wokół osi barków. Facet ani drgnie przy kolejnych krokach. W jego pokazie nie ma przypadkowych ruchów, a ciało podąża po torze wcześniej przez niego zaplanowanym. Simonster nie zostawia sobie żadnego miejsca na błąd.Jeśli chodzi o treningi, to dużo czasu poświęca na wzmacnianie barków, które jak widzisz, odgrywają kluczową rolę w jego zajęciu. Dieta? Stara się jej pilnować, ale zdarza mu się jeść żarcie śmieciowe. Na pewno nie narzuca sobie żadnego reżimu żywieniowego. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz wyglądać jak Simonster, możesz opędzlować kebaba  na mieście, ale musisz też trenować po kilka godzin dziennie.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 01.09.2016