Męskie ciało okiem Kasi Novej

Życie współczesnego faceta nie jest łatwe. Jak o siebie zadbać, aby zyskać w oczach Pań? Radzi jedna z najpiękniejszych kobiet w tym kraju.

small kASIA.jpg


Pośpiech, stres i nadmiar obowiązków, które trzeba pogodzić z ambicjami, planami i hobby. A do tego chcielibyśmy jeszcze świetnie wyglądać i mieć doskonałą kondycję. Po wakacjach wielu z nas wraca do regularnych treningów, na które potrzebujemy dodatkowej dawki energii. A o tę ostatnio wyjątkowo trudno w jesiennej szarudze. Dlatego warto sobie pomóc stosując dobrze dobraną suplementację.

Suplementy dla faceta, czyli jakie?

Piosenkarka Kasia Nova podpowiada nam EstroVita MEN. To odpowiednio dobrane kwasy omega-3,-6 i-9, połączone z witaminami, których potrzebuje każdy z nas. O tym, że bez białka nie da się zbudować mięśni, wiesz na 100%. A o tym, że do jego syntezy potrzebne są kwasy omega-3? Połączenie tych dwóch składników pobudza syntezę białka o ok. 1/3! Takie wyniki na pewno zobaczysz na siłowni.

Ale to nie wszystko. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) odgrywają ogromną rolę w twojej diecie. Wzmacniają odporność, dzięki nim twoje serce i układ krwionośny pracują prawidłowo, co jest szczególnie ważne, jeśli aktywnie trenujesz. Ich źródłem są przede wszystkim tłuste ryby morskie, olej lniany i orzechy. Ok, ale nie każdy lubi ryby i nie zawsze ma czas, żeby uwzględnić bilans mikro- i makroskładników w diecie.

Kiedy nie masz czasu kombinować

Wtedy efekty maksymalizuj odpowiednią suplementacją, która pozwoli ci wykorzystać każdy dzień w pełni. Specjalnie z myślą o nas, facetach, powstała EstroVita MEN. To suplement diety z serii EstroVita, którą zapewne dobrze zna twoja partnerka, tak samo jak Kasia Nova. Jego celem jest ułatwienie zachowania dobrej kondycji, sprawności i sił witalnych jak najdłużej. Suplement oparto o najwyższą skoncentrowaną zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, -5, -6 i -9, które wyizolowano z mieszaniny olejów roślinnych w postaci estrów etylowych zapewniających znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję w organizmie. Dzięki zawartości doskonałej proporcji kwasów tłuszczowych z grupy omega i kompozycji witamin A, D, E i K, wspiera organizm mężczyzn w każdym wieku.

EV_men (11).jpg

W czym konkretnie pomoże ci EstroVita MEN?

Cholesterol to Twój problem? Zawarty w produkcie kwas omega-3 (ALA) pomoże w utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi. Witamina K to mocne i zdrowe kości, które dodatkowo chroni witamina D dbająca jednocześnie o prawidłowe funkcjonowanie twoich mięśni, co jest szczególnie przydatne, jeśli dużo ćwiczysz. Dodatek oleju z pestek dyni stanowi doskonałe wsparcie funkcji prostaty i pęcherza moczowego, a olej z czarnej porzeczki przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i stawów.

W produkcie znalazł się pochodzący z owocu granatu unikatowy kwas omega-5, uważany za symbol męskości, energii i młodości. Produkt jest doskonałym źródłem koenzymu Q10 i likopenu oraz beta-karotenu, który odpowiada za zdrowy wygląd skóry. Co więcej, witamina A wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, co jest szczególnie istotne, gdy za oknem wieje i leje, a koledzy z pracy kichają. Witamina E, nazywana „witaminą młodości”, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tyle korzyści na raz. Nas to przekonuje!

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 26.11.2020