Catering szyty na wymiar – wiemy, gdzie taki znaleźć

Obok doskonale skrojonych ubrań wysportowana, zdrowo wyglądająca sylwetka jest jednym z istotnych aspektów postrzegania ludzi sukcesu. To wszystko da się osiągnąć dzięki ćwiczeniom i dobrze zbilansowanej diecie.

small IMG_1605 (1).jpg


Ciężko jest trzymać dietę i znaleźć czas na trening, gdy twój kalendarz jest wypełniony po brzegi, a obowiązki stale się mnożą. Dlatego znaleźliśmy dla ciebie skuteczne rozwiązanie, które u progu wiosny pomoże ci osiągnąć sukces. Jest nim specjalistyczny catering dietetyczny, który możesz dodatkowo wykupić w wersji z pakietem treningów personalnych u jego założyciela – certyfikowanego trenera personalnego i medalisty zawodów kulturystycznych Darka Zielińskiego.

Jakość to podstawa

Starannie wybierasz wszystko, czym się otaczasz, poczynając od marki i modelu auta, a kończąc na zegarku. Wiesz, że jakość ma olbrzymie znaczenie. Twoje zdanie podziela Darek – jeden z dwójki właścicieli Created with Love. Dlatego osobiście dokonuje wyboru i testu wszystkich produktów, jakie zostaną wykorzystane w daniach z w proponowanego przez jego firmę cateringu.

K_D-6.jpg

Co znajdziesz w zamówionych potrawach? Mięso wyłącznie z ekologicznych hodowli, jajka tylko od kur z wolnego wybiegu, a warzywa zawsze od certyfikowanych rolników. Dodatkowo dania będą opierać się na sezonowości produktów, bo choć takie gotowanie jest znacznie bardziej wymagające dla kucharzy, to dla twojego organizmu ma same korzyści.

O smak potraw zadba z kolei żona Darka Kami, która może poszczycić się prestiżowym tytułem Kucharza Roku. Dodatkowo firma działa w oparciu o limit klientów, powyżej którego nie przyjmuje w danym momencie nowych zamówień. To pozwala jej poświęcić czas każdemu z podopiecznych i utrzymać niezmienny poziom usługi. Tak rozumiana jakość posiłków to zupełnie nowy standard wśród diet pudełkowych.

K_D-44.jpg

Z dowozem do domu poproszę

„Czy żeby zrzucić kilka kilo, naprawdę potrzebuję diety pudełkowej? Przecież mogę jeść mniej w ciągu dnia, a lunch zamówić z ulubionej restauracji.” – jeśli tak myślisz, oddalasz się od swojego celu. Catering dietetyczny Created with Love to zupełnie inny typ jedzenia niż w restauracji. Tu chodzi nie tylko o smak, ale jednocześnie o odpowiednie zbilansowanie posiłków. Bo to właśnie od odpowiedniego rozkładu mikro- i makroskładników – białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów – zależy, jak szybko uda ci się osiągnąć twój cel. Dlatego Kami jako dietetyczka kładzie nacisk na składniki odżywcze, kalorie, oraz redukcję ilości tłuszczu, który jest nośnikiem smaku. Takie gotowanie jest niezwykle wymagające, ale wirtualna kolejka czekająca od miesięcy na zapis do Created with Love potwierdza, że robi to świetnie.

IMG_1608.JPG

W ofercie marki znajdziesz wiele zróżnicowanych programów żywienia – poczynając od diety sportowej, przez keto, dietę rybną i grill boxy, aż po typowe posiłki oraz dietę premium pozwalającą ci na wyłączenie produktów, których nie lubisz. Nim zamówisz catering, wypełniasz także ankietę na ich www, która pozwoli poznać kucharzom twoje potrzeby i preferencje. Dodatkowo marka umożliwia skorzystanie z dni testowych, by upewnić się czy posiłki będą ci smakować.

Ćwicz jak profesjonalista

Jeśli poza zrzuceniem kilku kilogramów zależy ci na sportowych wynikach oraz rzeźbie, dietę musisz uzupełnić o regularne i odpowiednio ustawione treningi. Darek – medalista zawodów kulturystycznych – niejedną osobę przygotował tak, że stanęła na podium. Jeśli zdecydujesz się ćwiczyć pod jego okiem, masz pewność, że każdą godzinę treningu wykorzystasz do maksimum, a efekty spełnią twoje oczekiwania. Poprawisz swoje obwody, zmniejszysz miejsca problematyczne i zwiększysz te, na których ci zależy. Schudniesz, nie tracąc przy tym masy mięśniowej.

Dietę i treningi możesz zamówić na: www.createdwithlove.pl/

Materiał promocyjny


Dodał(a): Redakcja Wtorek 04.05.2021