Rzeźba i forma na lato z Darkiem Zielińskim

Jak efektywnie wykorzystać ostatnie dni przed latem, żeby na plaży móc pochwalić się świetną sylwetką, podpowiada Darek Zieliński – certyfikowany trener personalny i medalista zawodów kulturystycznych.

small K_D-6 (1).jpg

Na zewnątrz coraz cieplej, więc zapewne przeprosiłeś się już ze swoimi hantlami i próbujesz prędko nadrobić lenistwo z zimowych miesięcy. Kluczem do twojego sukcesu są odpowiednio dobrane ćwiczenia, ale również dieta, bo niedożywione lub źle odżywione mięśnie nie będą się prawidłowo rozwijać.

Masa i rzeźba idą ze sobą w parze

Umówmy się, że kiedy ćwiczysz, zależy ci na tym, by nie tylko zrzucić tłuszcz, ale również zwiększyć masę mięśniową, a przy tym wypracować większe obwody w wybranych partiach ciała. Darkowi Zielińskiemu nie trzeba tego tłumaczyć. On i jego podopieczni od lat zdobywają medale na zawodach kulturystycznych. Pod jego okiem metamorfozę przeszedł niedawno także Patryk Mikiciuk – jej efekty pokazywaliśmy w 2020 roku. Ty też możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia Darka, śledząc live’y, jakie robi co poniedziałek, środę i niedzielę razem z żoną na jej kanale @myszawkuchni.

K_D-98.jpg

K_D-44.jpg

Czasem jednak same ćwiczenia nie wystarczą, abyś swój cel osiągnął odpowiednio szybko. Wtedy możesz skorzystać z diety z dowozem do domu, którą ułoży dla ciebie Kami – żona Darka, dietetyczka i właścicielka prestiżowego tytułu „Szef kuchni roku”.

Jedz jak mistrz

Odpowiedni rozkład mikro- i makroskładników – białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów – to klucz do twojego sukcesu w diecie sportowej. Dlatego Kami jako dietetyczka kładzie nacisk na składniki odżywcze, kalorie oraz redukcję ilości tłuszczu w daniach. Takie gotowanie jest niezwykle wymagające, ale wirtualna kolejka, jaka czeka od miesięcy na zapis do Created with Love potwierdza, że robi to świetnie.

Drugim składnikiem sukcesu jest naturalnie jakość. Tutaj wkracza Darek, który osobiście dokonuje wyboru i testu wszystkich produktów, jakie zostaną wykorzystane w daniach. Jeśli zamówisz catering w Created with Love, masz pewność, że mięso pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli, jajka tylko od kur z wolnego wybiegu, a warzywa zawsze od certyfikowanych rolników.

Personalizacja na najwyższym poziomie

Ze względu na tak wyśrubowane założenia, firma Darka działa w oparciu o limit klientów, powyżej którego nie przyjmuje w danym momencie nowych zamówień, by utrzymać niezmiennie najwyższy poziom usługi. Nim zamówisz catering, wypełniasz formularz na www, który pozwala Kami poznać twoje preferencje i potrzeby żywieniowe. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dni testowych diety, abyś upewnił się, czy ci ona pasuje.

IMG_1605.JPG

IMG_1608.JPG

Tak rozumiana jakość posiłków to zupełnie nowy standard wśród diet pudełkowych, a dla ciebie to także oszczędność czasu na zakupy i gotowanie, który możesz spożytkować, ćwicząc samemu w domu lub z Darkiem. Zależy ci na jeszcze bardziej spersonalizowanej usłudze? Nie ma problemu. Możesz zamówić pakiet treningów indywidualnych połączonych ze spersonalizowaną dietą. To co? To do ćwiczeń marsz!

Dietę oraz treningi z Darkiem zamówisz na: www.createdwithlove.pl oraz www.trenerdarek.pl.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Redakcja Wtorek 04.05.2021