Zapraszamy do Studia CKM!

Studio, to miejsce, gdzie styka się wiele profesjonalnych, jak i amatorskich środowisk. Tu możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami w fotografii. Z którejkolwiek strony obiektywu stoisz.

PSTRYKASZ?

Zapraszamy do Studia CKM!


Wydaje Ci się, że jesteś mistrzem/mistrzynią osiedla w robieniu zdjęć. Wyzywamy Cię byś to udowodnił/a! Nam i całej branży! Jeśli nie obawiasz się krytyki lub szukasz wskazówek, jak szlifować swój warsztat, dodaj prace do profilu. Ocenią je profesjonaliści w tej materii: producenci sesji, fotografowie, redakcja, a także nasi wymagający użytkownicy. Sprawdź też nasze artykuły oraz podpowiedzi i relacje prosto z planów zdjęciowych. Porusz wytrawnych estetów swoimi zdjęciami!
Pytania do fotografów i producentów sesji zadawaj na forum. Na pewno jest coś, czego nie dałeś/dałaś rady wyguglować. Podziel się swoimi wątpliwościami, a wspólnie dojdziemy do perfekcji.


POZUJESZ?

Zapraszamy do Studia CKM!

Chciałabyś, wahasz się, nie wiesz jak zacząć i z czym to się je? Jesteśmy przekonani, że nie możesz dalej chować tego, co piękne tylko dla siebie czy swojego faceta! Dodaj zdjęcia do profilu i poczekaj aż loża ekspertów wskaże, którą drogą podążać dalej. Mapę i drogowskazy znajdziesz również w naszych artykułach i poradach. Podczas niektórych sesji, na gorąco podpytujemy fotografów o wskazówki dla początkujących modelek. Zajrzyj więc do zakładki video i zobacz jak wygląda casting od kuchni. Jeśli zachwycisz naszą społeczność, to wejdziesz na drogę prowadzącą na łamy CKM! Najlepiej ocenione dziewczyny wezmą udział w castingu i  profesjonalnej sesji opublikowanej u nas. Pozwól się docenić!
Dowiedz się, co myślą o Tobie inni i odgryź im się na forum.


Dodał(a): ckm Poniedziałek 16.05.2011