Jak dodać zdjęcia na CKM.PL

Chcesz pokazać się w naszym serwisie, ale nie do końca wiesz, jak dodać album ze swoimi zdjęciami do odpowiedniej kategorii? Te wskazówki pomogą ci w tej kwestii i jeżeli zrobisz wszystko, jak to opisujemy, będziesz mogła/mógł oglądać swoje foty w serwisie razem ze sporą liczbą fanów CKM!
dodawanie zdjęć
1. Po pierwsze – zarejestruj się w serwisie CKM.PL, jeżeli nie masz jeszcze u nas swojego konta. Jeżeli je masz, to zaloguj się do niego i wybierz opcję ZDJĘCIA

dodawanie1.jpg

2. Stwórz nowy album

dodawanie2.jpg
3. Nadaj mu tytuł oraz wprowadź krótki opis, który wzbogaci jego wartość
dodawanie3.jpg
4. Bardzo istotna rzecz – WYBIERZ MIEJSCE W KTÓRYM ALBUM BĘDZIE POKAZYWANY – oprócz twojego profilu! A następnie ZAPISZ ALBUM.
dodawanie4.jpg

5.
Dodaj zdjęcie, bądź zdjęcia (po kolei) ze swojego komputera – dopiero po dodaniu wszystkich zdjęć jakie planujesz, jeszcze raz ZAPISZ ALBUM
dodawanie5.jpg

dodawanie7.jpg
6. Szczęśliwe zakończenie – Twoje Zdjęcia są na CKM.PL! A w przypadku konkursu, biorą w nim udział. Pamiętaj – zdjęcia nie mogą przekraczać określonej wagi, zbyt dużych zdjęć nie uda dodać Ci się do albumu.
I jeszcze raz podkreślamy: Bardzo ważny punkt 4. – wybierajcie odpowiednie kategorie (np. Weź udział w konkursie - jeżeli chcesz, aby twoje zdjęcia pokazały się na stronach konkursowych), tak aby nie tworzyć bałaganu i żeby zdjęcia lądowały w przeznaczonych miejscach serwisu. Dziękujemy za uwagę!


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 07.07.2014