Walka tirówek o miejscówkę

Takiej walki jeszcze nie widziałeś! Szarpanina, lewy, prawy, nagle parter, stójka, kolano. Nie, to nie walka zawodników MMA a stojących przy trasie w okolicach Gniezna tirówek!
tirówki


Ruchliwa droga gdzieś w okolicach Gniezna. Las, parking, liczne leśne dróżki czyli miejsce pracy typowej polskiej tirówki. W każdej chwili ktoś może podjechać, zagadać, zapłacić no i wziąć ową dziewuszkę na szybki numerek.

Ale wszechobecny kryzys, nie ominął także pracujących przy drogach, naszych zawsze chętnych i gotowych dziewczyn. Każda z nich po robocie chce godnie żyć. Ubrać się, wyjść, a i mieć co do … garnka włożyć. No, ale i w tej branży nie ma lekko. Jak mówią dziewczyny klientów coraz mniej więc radzić sobie trzeba! Przetrwają te najbardziej pracowite, urodziwe jak tego natura nie dała to najsilniejsze! No i te ostatnie udało się zarejestrować pewnym młodzieńcom, którzy z zaparkowanego auta nagrali dwie bijące się o to jakże prestiżowe miejsce pracy tirówki.

Dziewczyny oprócz wrodzonej krzepy pokazały także charakter! Walczyły do upadłego. Cios za cios. Kolano za kolano! Nieważne, że akcja działa się obok jezdni i któreś z przejeżdżających aut mogło je... puknąć.

Aż strach pomyśleć co się stanie jak ktoś takiej zapomni zapłacić ...Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 18.10.2013