Jak nie wpaść na zdradzie?

W życiu zawsze należy mieć plan. Zwłaszcza jeśli postanowiłeś zrobić dyskretny skok w bok.
zdradaART1.jpg
Wbrew temu, co twierdzi Andrzej Wajda, mężczyźni nie są z żelaza. W życiu nawet najbardziej cnotliwych facetów bywają chwile, gdy zaczynają oni wątpić w sens związków monogamicznych. Zdrada nie jest dobra, to w końcu oszukiwanie drugiej osoby. W szczególności nie namawiamy do zdradzania żon czy narzeczonych! Bylibyśmy jednak nieuczciwi, gdybyśmy z uporem twierdzili, że faceci są stworzeni do monogamii. Jeśli nie możesz oprzeć się urokowi koleżanki i czujesz, że ulegniesz, zrób to z głową! Musisz zachować zimną krew i zadbać o to, by grzeszna przygoda, która stała się twoim udziałem, nie zmieniła się w piekło na ziemi. Mężczyźni też mają prawo do tajemnic, czyż nie? Oto nasz krótki i całkowicie niepoprawny politycznie oraz naganny moralnie poradnik, jak zdradzać kobietę z klasą i wprawą!


ZRÓB TO Z GŁOWĄ

Nie każda kobieta nadaje się na partnerkę do skoku w bok. Wybierz taką, która będzie miała do stracenia tyle co ty. Albo więcej. Dopiero wtedy będziesz miał coś w rodzaju gwarancji dyskrecji.

POZOSTAŃ SOBĄ

To najlepsza rada dla zdrajcy. Zmiana zachowań, które do tej pory były dla ciebie typowe, zawsze wygląda

Sonda

Kim chciałeś być w dzieciństwie?

podejrzanie. To dotyczy zwłaszcza relacji z twoją kobietą – nagłe ochłodzenie lub ocieplenie stosunków będzie wyglądało dziwnie.

NIE ZMIENIAJ WIZERUNKU

Jeśli dotąd nie dbałeś o wygląd, a nagle zaczynasz inwestować w ciuchy, twoja kobieta zacznie się głowić, o co chodzi! To samo tyczy się sylwetki: jeżeli byłeś kanapowcem, a nagle zaczynasz katować brzuszki, na bank wzbudzisz podejrzenia.

PLANUJ PRZYSZŁOŚĆ

Jeśli musisz romansować, niech romans będzie uregulowany. Zaplanuj spotkania tak, by nie budziły podejrzeń. Nagłe wyjazdy w delegację, długie narady u szefa – nagromadzenie takich faktów da do myślenia najbardziej wyluzowanej kobiecie.

IDŹ NA SIŁOWNIĘ

Będziesz miał świetne alibi, by regularnie znikać. No i nie wzbudzisz podejrzeń, jeśli wrócisz do domu spocony albo po prysznicu, a w torbie będziesz miał zapasowe ciuchy i zestaw kosmetyków.

KONTROLUJ WYDATKI

Płacisz kartą? W ręce twej kobiety może wpaść np. dowód zapłaty za drogą kolację. Najlepiej za wszystko płać gotówką. No i nie szalej z wydatkami.

ZASADY KONSPIRACJI

Każde odstępstwo od normy może być podejrzane. Siedzisz do nocy przed komputerem? Ciągle sprawdzasz SMS–y? Możesz być pewien, że twoja kobieta to zauważyła. Dlatego ustanów z nową partnerką sztywne kanały kontaktu. I niech ona do ciebie nigdy nie dzwoni!

zdradaART2.jpgNIE ZRYWAJ KONTAKTU

Nie ma nic gorszego niż romansujący mężczyzna, który na parę godzin znika z pola widzenia, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na SMS–y, a potem wyrasta jak spod ziemi i gęsto się tłumaczy. Nawet jeśli właśnie grzeszysz z inną na drugim końcu miasta, znajdź dogodny moment, by zadzwonić do swej partnerki lub choć wysłać jej SMS–a i uspokoić ją.

KORZYSTAJ Z MAPY
Nie chcesz, by twoi znajomi zobaczyli cię w knajpie z inną kobietą. Dlatego na spotkania wybieraj okolice, w których nie mieszkają twoi kumple czy bliscy.

PRZYGOTUJ ALIBI

Nie wymyślaj wymówek na kolanie, bo prędzej czy później twoja mistyfikacja zostanie obnażona. Zaplanuj z wyprzedzeniem, co będziesz mówił w razie trudnych pytań i trzymaj się tej wersji. Przemyśl wcześniej szczegóły i postaraj się, żeby twoje tłumaczenie było proste i logiczne.

PODARUJ PERFUMY
Najlepiej, gdyby twoja nowa znajoma używała takich samych kosmetyków, jak kobieta twego życia. Dotyczy to przede wszystkim perfum – każdy facet wie, że panie potrafią wyczuć na męskim ciele obcy zapach. Nie daj swej partnerce powodów do podejrzeń i domysłów.

I NA KONIEC – NIE MIEJ WYRZUTÓW SUMIENIA!

Brzmi to brutalnie, ale przypomnij sobie starą zasadę: tylko winny się tłumaczy. Jeżeli nagrzeszyłeś, nie pozwól, żeby wyrzuty sumienia cię zdradziły. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takiej chwili, jest obsypywanie twojej partnerki prezentami bez wyraźnego powodu. Kobieta wyczuje nieszczerość i zacznie coś podejrzewać.


Dodał(a): CKM Piątek 15.06.2012