Stosunek w trzy minuty

Problem z przedwczesnym wytryskiem może prowadzić do przedwczesnej śmierci... Żartuję.
dr_housex.jpg
SZYBKI I WŚCIEKŁY
Siostro, jestem za szybki w seksie. Mój stosunek nie trwa nawet minuty. Czy jest na to jakaś rada, bo jestem już na swego penisa wściekły!
Ananas
Jest kilka technik, które pomagają w walce z przedwczesnym wytryskiem. Poniżej zaledwie parę z nich. Po pierwsze tzw. siła wizualizacji. Kopulując, wyobrażaj sobie np. twarz swego znienawidzonego szefa. Inny sposób to uciskanie penisa kciukiem i palcem wskazującym na kilkanaście sekund w chwili, gdy czujesz, że będziesz ejakulował. Kolejna metoda to tzw. przerwa na lunch. Często przerywasz stosunek i zaczynasz pieścić partnerkę oralnie, aby potem znów podjąć normalną kopulację. Jeśli te metody nie poskutkują, udaj się do seksuologa i do urologa, bo za przedwczesny wytrysk odpowiedzialny jest czasem stan psychiczny mężczyzny (czyli głowa, a nie główka penisa) lub stan zapalny prostaty.

OGNISTY PODMUCH
Nie wiem, co myśleć o chłopaku, który całując się z języczkiem, potwornie dmucha mi w usta?
Amelia z Iławy
Ja bym pomyślała, że dużo dmuchał w alkomat i tak mu zostało. Dmuchnij mu raz porządnie i zobacz, jak zareaguje. A potem wymień na mniej dmuchający model.

OWŁOSIONY JAK ONANISTA
Droga siostrzyczko, czy prawdą jest, że od "miłości na własną rękę" zarastają palce oraz przestrzenie między nimi? Pytam, gdyż ostatnio zauważyłem trzy siwe już włoski? Czyżbym zasiał końską grzywę na swojej dłoni?
Boski Arek
Tak, to prawda, ale znam na to radę! Idź do kuchni, weź rondel i walnij się z całej siły w dekiel!

Dodał(a): Siostra Przełożona Niedziela 30.09.2012