Seksprawda

Twój seksualny świat może stanąć na głowie po lekturze tych oto gorących faktów potwierdzonych naukowo
seksprawda.jpg


1. Więcej nasienia
Obserwacje i badania dociekliwych naukowców dowiodły, że faceci oglądający porno z udziałem dwóch mężczyzn i jednej kobiety (układ mniej korzystny dla ciebie) produkują więcej spermy aniżeli ci, którzy patrzą na samą kobietę w akcji. Najprawdopodobniej samiec czuje wtedy ciśnienie współzawodnictwa i jego organizm chce być bardziej przydatny od konkurenta.

2. Zwierzęca prostytucja
Najstarszy zawód świata uprawiany jest również przez… pingwiny! Samice tego gatunku oddają się nierządowi za budulec potrzebny do konstrukcji gniazda. Nie przeszkadza im nawet to, że są w stałym związku. Same jednak wybierają singli w obawie przed zemstą ich partnerek.

3. Włosy łonowe
Włosy łonowe u ludzi rosną tylko do określonej długości i wyłącznie w określonej ilości. Nie musisz zatem się martwić, że po pewnym czasie zaniedbania będziesz musiał wycinać je podkaszarką. Jednak wtedy twoim zmartwieniem może być atrakcyjność wśród partnerek, gdyż większość kobiet deklaruje obecnie, że wolą facetów z przystrzyżoną fryzurą na dole.

4. Dieta seksualna
Podczas uprawiania ostrego seksu tracisz nawet 500 kcal na godzinę! Przełóżmy to na zrozumiały język – jedno jasne piwo ma 250 kcal. Zastanów się zatem, przy zamawianiu kolejnego kufla, czy podołasz zrzucić te 10 browarów po jednym wypadzie. Ale jest ratunek – namiętne całowanie przez minutę pozwala zrzucić kolejnych 25 kcal. Jeśli więc wypijasz dwa piwa w pół godziny, to 30 minut seksu okraszonego głębokimi buziakami sprawia, że wychodzisz na zero! Wartością dodaną, na twoją korzyść, będzie duża dawka witaminy C w browarze i czystsza jama ustna dzięki wydzielaniu wiekszej ilości śliny podczas pocałunku.

5. Prezerwatywy z poroża
Niektóre `kondomy` w Japonii w XV wieku robione były ze skorup żółwi lub poroża zwierząt. Inne popularne zabezpieczenia to papier jedwabny nasączony olejem lub wnętrzności owcy, a także woreczki lniane. Wciąż narzekasz, że gumki cię uwierają? Pomyśl o bohaterskim poświęceniu twoich przodków jakiego się podjęli, byś mógł dziś czytać ten tekst.

6. Sperma na cerę
Nasienie składa się w większości z białka i wody. Ma ono wpływ na obkurczanie się skóry. Jeśli pozostawisz spermę na ciele partnerki na dłuższy czas woda odparuje, a białko zacznie zwalczać zmarszczki! Następnym razem, kiedy twoja kobieta wspomni o fantastycznym kremie w cenie 200 złotych za naparstek tego dobrodziejstwa, zasugeruj jej rozwiązanie oszczędniejsze, bardziej ekologiczne i nie testowane na zwierzętach.

7. Zabawy seksem
Zwierzęta również lubią seks! Ale nie wszystkie. Większość z nich traktuje ten akt czysto prokreacyjnie. Podczas gdy ludzie, szympansy bonobo i delfiny robią to również dla przyjemności. Dodatkowo wspomniane małpy mają szeroki wachlarz zabaw. Całują się z języczkiem i uprawiają seks oralny.

8. Tupecik na cipkę
Peruczki łonowe wymyślono już w XV wieku. Wtedy nosiły je prostytutki. Z perspektywy naszych czasów dziwna fanaberia, jednak kiedyś „pęknięty jeż” był w modzie. Córy Koryntu goliły swe łona, w obawie przed wszami. Musiały zatem czymś te łysiny przykrywać, by nie wypaść z obiegu przez spadek atrakcyjności. Panie do towarzystwa skrywały również pod nimi objawy kiły. Niech żyją współczesne łyse polany!

9. Greckie katusze
W starożytnej Grecji mieli wymyślne kary. Dziś nie zrobiłoby to na nikim wrażenia. A przynajmniej pierwsza z nich. Otóż za niektóre występki groziło publiczne golenie krocza. I to jeszcze było do przeżycia, pod warunkiem że busz nie krył w swych kniejach kolibra. Jednak druga kara mogła być bardziej bolesna. I upokarzająca. Bo jak znieść publiczną aplikację rzodkiewki w odbyt?!

10. Seks lek
Jeśli twoja nałożna będzie unikać seksu z powodu bólu głowy, możesz natychmiastowo obalić jej śmieszną wymówkę. Udowodniono, że akt płciowy wyzwala produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. Uśmierzają one ból, poprawiają nastrój, więc migreny przejdą jak ręką odjął. Albo włożył.


Dodał(a): birbant Sobota 29.09.2012