Problem z napletkiem

Jak poradzić sobie ze zbyt długim napletkiem, zrobić sobie fotki nago i sprawić aby trzy kobiety na raz przeżyły orgazm w twoim łóżku? Oto odpowiedzi na wasze pytania! Seks bez tajemnic

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

PROBLEM Z NAPLETKIEM
Mam wrażenie, że mój napletek jest zbyt długi. Nawet gdy mój członek jest w stanie wzwodu, napletek nadal przykrywa żołądź. Powiedz mi, czy to normalne?
Grzegorz z Wałbrzycha
Jeśli jeszcze o swój napletek się nie potykasz, masz go pod kontrolą. Nie ma bowiem czegoś takiego, jak europejska lub światowa norma długości napletka. Jest to sprawa indywidualna. Jednak jeśli nie możesz go ściągnąć poza żołądź i utrudnia ci on normalny seks (np. jest zbyt wąski i sprawia ból), to musisz udać się do urologa, który rozwiąże twój problem prostym zabiegiem chirurgicznym (obrzezanie).

TRÓJBÓJ
Marzy mi się seks z trzema panienkami, ale tak, żeby wszystkie naraz miały orgazm. Czy jest na to jakiś sposób?
Grzegorz
Potrenuj z nimi najpierw pływanie synchroniczne, potem pójdzie gładko.

NAGIE FOTKI
Ostatnio mój chłopak powiedział, że chciałby zrobić mi kilka seksownych zdjęć nago. Ten pomysł mi się nawet podoba, ale nie wiem, jak pozować.
Marta z Gdańska
Przede wszystkim — naturalnie. Pamiętaj też o tym, że kobieta wygląda najbardziej seksownie, gdy leży na plecach, a jej nogi są zachęcająco rozłożone. Nie zapomnij też o starym tricku modelek — palce u nóg musza być zawsze wyprostowane. Nie mogą byle jak „zwisać”. Następną superpozycją do fotografowania jest zdjęcie twego tyłeczka. Leżysz na łóżku z twarzą odwróconą w kierunku aparatu fotografa, a twoja naga pupcia wysoko buja w powietrzu. Wiedz też, że ważne są tzw. dodatki. Czyli np. buty na wysokim obcasie, czarne pończoszki, itp. Istotą seksownego zdjęcia jest jednak wyraz twarzy kobiety. Ty musisz zachęcać! Jeśli nie wiesz, jak to się robi, upij się przed taką sesją, a twa buzia na pewno będzie prowokująca.


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 31.05.2012