Łatwe Kobiety

Znacie się od trzech godzin i czterech drinków. Proponujesz wspólne przetestowanie łóżka w swoim hotelowym pokoju. Dziewczyna nie daje ci w twarz, tylko odpowiada szerokim i pełnym akceptacji dla męskich potrzeb uśmiechem. Lubisz takie panienki? Rozumiemy cie. My tez nie mamy nic przeciwko
latwe-kobietyART.jpg

Nic tak bardzo nie umila wakacyjnego wypoczynku, jak kobieta, która chce zakończyć dzień niezobowiązującym seksem. Gdy zrelaksowany będziesz zasypiał z ręką na jej piersi, możesz usłyszeć: - Tylko nie myśl, że jestem taka łatwa. Nie rób jej wtedy przykrości i nie uśmiechaj się pod nosem.

Jest łatwa, ale ustaliliśmy już, że nam to nie przeszkadza. Lato to czas obfitości łatwej zdobyczy. Nie ciesz się jednak za wcześnie - zwierzyna sama nie wpadnie ci w sidła. Dzięki nam dowiesz się, jak rozpoznawać dziewczyny, które lubią ten sport tak samo jak ty, i co robić, by czas dzielący nawiązanie znajomości od jej skonsumowania ograniczyć do absolutnego minimum.

KOBIECOŚĆ WYZWOLONA
latwe-kobiety1.jpgNa początek ważna uwaga, jakże miła dla naszych szowinistycznych uszu: łatwych dziewczyn byłoby o wiele mniej, gdyby nie feministki walczące o wyzwolenie kobiet spod męskiego jarzma.

To dzięki obejmującej wszystkie sfery życia emancypacji pań doczekaliśmy pięknych czasów. Nowoczesna i awangardowa kobieta winna porzucić przesądy, być niezależna, sama wybierać i korzystać z życia. Co to znaczy? Że w ramach wakacyjnego luzu nie widzi przeszkód, by pójść do łóżka na życzenie każdego w miarę zdeterminowanego i nieodstręczającego kandydata.

- Panie upodabniają się do panów w każdej dziedzinie. Również w seksie zacierają się klasyczne role. Kobietom coraz łatwiej przychodzi nawiązywanie przygodnych kontaktów seksualnych. Niektóre uważają, że w taki właśnie sposób manifestuje się ich wyzwolona kobiecość - mówi psycholog społeczny prof. Zbigniew Nęcki. Podkreśla, że wakacje są idealną okazją do kolekcjonowania erotycznych przygód. - Oddalenie od domu, atmosfera zabawy, poszukiwanie przyjemnych doznań. Czy trzeba czegoś więcej, aby dziewczyna straciła głowę? - pyta.

Naszym zdaniem do tego zestawu warto dodać jeszcze parę drinków. Potwierdzona doświadczeniem milionów mężczyzn prawda głosi, że naturalnym środowiskiem występowania łatwej dziewczyny są miejsca, w których znajdują się dwie rzeczy: fanki swojej „wyzwolonej kobiecości” oraz alkohol, dzięki któremu kobiecość jeszcze bardziej się wyzwoli. Łatwej zdobyczy należy więc szukać w dyskotekach, klubach, pubach, knajpkach przy promenadzie, knajpkach na plaży, knajpkach w hotelu, knajpkach gdziekolwiek (akademiki, zloty fanatyków tuningu i imprezy swingersów z przyczyn oczywistych pomijamy). Banał? Pewnie, że banał. Ale dlaczego łatwa dziewczyna ma silić się na niebanalność? Faceta na niezobowiązujący seks nie znajdzie przecież w gminnym ośrodku kultury.

TRIKI DLA SAMCA
Wyrafinowania nie oczekuj także, starając się zlokalizować potencjalną zdobycz. Specjaliści nie pozostawiają wątpliwości: kobieta gotowa na seks stara się wyeksponować wszystko, co może spodobać się samcowi. - latwe-kobiety5.jpgW naszej kulturze mężczyźni uważają, że kobieta jest atrakcyjna, jeśli ma symetryczne ciało oraz twarz, czystą skórę, długie nogi, zaokrąglone biodra, wydatne piersi i pełne usta - wylicza antropolog prof. Bogusław Pawłowski. - Żeby zbliżyć się do tego wzorca, panie stosują różne triki.

Ich zestaw każdy zna na pamięć: buty na wysokim obcasie, krótkie spódniczki lub rozkosznie obcisłe szorty, piersi wspomagane (jeśli tego potrzebują ) stanikiem  push-up i dumnie wypięte do przodu, głęboki dekolt, makijaż ukrywający niedoskonałości skóry i uwydatniający usta. Siadłeś już przy stoliku, piwo jest przyjemnie zimne, widzisz kilkanaście panienek ubranych tak, że ślinka cieknie, ale nie masz pewności, które z nich rokują największe nadzieje?

Spokojnie, naukowcy też zdążyli już to zbadać. Kobieta szukająca samca, który zapewni jej niezobowiązującą rozrywkę, bardzo uważnie przypatruje się przedstawicielom płci męskiej (wstępna selekcja), jeżeli jest z koleżanką, to szczebioce uroczo (podobno to działa na facetów), odważnie nawiązuje kontakt wzrokowy, a na uśmiech odpowiada uśmiechem. Masz ją? To do dzieła. Teraz jedynie od ciebie, kolego, zależy, jak szybko dojdzie do wniosku, że dziś chce sprawić przyjemność właśnie tobie.

KOBIETY LUBIĄ BOGATYCH
Będziemy szczerzy. Jeśli pod dyskotekę podjechałeś Ferrari, Lamborghini lub Maybachem, to masz niemal gwarancję, że za godzinę będziesz na etapie zsuwania stringów z jakiejś kształtnej pupy. Nie ma się co latwe-kobiety6.jpgoszukiwać: mężczyzna atrakcyjny to mężczyzna bogaty. U Papuasów „królem polowania” będzie posiadacz dziesięciu świń. U nas właściciel wypasionej bryki i drogiego jachtu. - Kobiety zawsze wybierały mężczyzn z wysoką pozycją materialną i społeczną. To ewolucyjne uwarunkowanie. Taki partner gwarantował przetrwanie nie tylko jej, ale też potomstwu - podkreśla prof. Pawłowski.

Nie ma najmniejszego znaczenia, że łatwa dziewczyna nie myśli o wspólnym potomstwie z poznanym przed chwilą facetem. Biologiczne dziedzictwo i tak daje znać o sobie. Jednak jeżeli ciągle jeszcze nie masz Ferrari, to absolutnie nie stoisz na straconej pozycji. Mówimy przecież o łatwych dziewczynach. One są gotowe ochoczo współpracować z właścicielem każdego wozu wyglądającego jak sportowy lub terenowy. Łatwe laski nie będą się przejmować, że twoje Mitsubishi 3000 GT zostało wyprodukowane, gdy nie wiedziały jeszcze, skąd się biorą dzieci, a Land Rover Freelander twego kumpla pochodzi z czasów, gdy wzdychały do kolegi z 3b. Liczy się moc pod maską i fajny wygląd bryki. To są mocne fetysze łatwych panienek. Na dodatkową premię mogą liczyć ponadto wszyscy posiadacze motocykli (możliwość przejażdżki stanowi wartość dodaną samca) oraz aut marki BMW i Audi (empirycznie stwierdzony pociąg polskich kobiet do akurat tych wytworów niemieckiej myśli motoryzacyjnej stanowi na razie naukową zagadkę).

ORNAMENT ZDOBI FACETA
Jadąc na wakacje, skorzystałeś jednak z usług PKP? W takim razie, idąc na polowanie, postaraj się wyglądać jak facet z klasą. Na łatwe dziewczyny najsilniej działają faceci ubrani ze stylowym dystansem lub po prostu latwe-kobiety7.jpgklasycznie. Jeśli już iść do łóżka, to przecież lepiej z dżentelmenem, prawda? Ciuchy Ralpha Laurena, Tommy’ego Hilfigera, Pringle of Scotland, Calvina Kleina, Valentino czy Zegny zapewnią ci świetną pozycję wyjściową przed atakiem. Natomiast jeżeli dziewczyna zobaczy na twoim przegubie dizajnerską Certinę lub nobliwą Omegę, będzie przekonana, że to właśnie na ciebie czekała przez cały wieczór. Wypasiony Smartphone wzmocni to przekonanie.

Gadżety podkreślające status materialny niemal gwarantują sukces - i to niezależnie od wieku i wyglądu ich posiadacza. Wiek i wygląd zaczynają się liczyć, gdy gadżetów brak. - Kobiety decydujące się na jednorazowy kontakt seksualny częściej wybierają mężczyzn o bardzo dobrej „ornamentyce płciowej”. Pożądają mężczyzn wysokich, dobrze zbudowanych, o ostrych rysach twarzy, masywnych szczękach, wykazujących w swym zachowaniu zdecydowanie i elementy agresji - mówi prof. Pawłowski. Słowem: jeżeli wyglądasz i zachowujesz się tak jak typowy twardziel, po prostu wejdziesz do knajpy i weźmiesz to, co ci się należy.

NIE MYŚLĘ O SEKSIE
Jeśli jednak twoja „ornamentyka płciowa” nie załatwi sprawy, pozostaje ci cierpliwa konwersacja. Wiemy, że to niełatwe. Zastanawiasz się właśnie, czy pośladki dziewczyny będą ładnie się prezentować w twojej latwe-kobiety4.jpgulubionej pozycji, a tymczasem ona opowiada ci już trzeci kwadrans o swoim psie oraz najlepszej przyjaciółce. Trudno. Łatwa czy niełatwa - jest kobietą i lubi mówić.

Twoim zadaniem jest natomiast użycie kilku słów kluczy w odpowiednim momencie: rozumiem; w pełni się z tobą zgadzam; nosisz bardzo ciekawą biżuterię; już dawno nie spotkałem tak interesującej dziewczyny, jak ty; jesteś niesamowicie piękna i w końcu, patrząc jej prosto w oczy - seks to ostatnie, o czym myślę. Jeśli jesteś dobrym aktorem, to dziewczyna będzie przekonana, że spotkała samca autentycznie nią zainteresowanego, potrafiącego docenić nie tylko jej walory fizyczne, ale i osobowość. W dodatku takiego, który nie chce zaciągnąć jej do łóżka.

A nic tak nie podnieca kobiety (oczywiście oprócz czerwonego Ferrari), jak mężczyzna, który nie chce jej przelecieć. Więc skoro i tak przewidywała, że nie zakończy dnia w swoim łóżku, to da się przelecieć właśnie tobie. Proste? Proste. Do następnego wieczoru. I do następnych wakacji.


Zobacz, co one na to.


Dodał(a): Michał Balicki Środa 25.07.2012