Jaki wibrator kupić?

Dzisiaj o wspaniałomyślnym mężczyźnie, który postanowił obdarować swoją lubą. Co kupić, aby prezent sprawił jej prawdziwą przyjemność?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

PREZENT
Chciałbym dać mojej kobiecie na jej 30. urodziny wibrator, ale nie wiem, jaki. Możesz mi coś polecić?
Wojtek
To ona jeszcze nic takiego nie ma?! Poważne niedopatrzenie. Udaj się razem z nią do seks–szopu i niech sama coś wybierze. A jeżeli ta wyprawa jest wam nie na rękę, kup jej taki najprostszy i w każdym razie nie za duży. Zapomnij też turbodoładowaniu! Taki prezent nie może ani ciebie ani jej krępować.

SAMOOBSŁUGA
Onanizuję się dziesięć razy dziennie. Muszę dodać, że masturbuję się głównie w pracy. Brak mi już sił! Powiedz, czy to normalne?
Miron
Normalne nie jest to, że tracisz czas na głupie mejle, zamiast zrobić to, czym się niepotrzebnie martwisz. Po raz 11. Japońscy seksuolodzy od lat radzą swym menedżerom, aby w ramach relaksu onanizowali się właśnie w robocie dla dobra korporacji!

NEKROTAMIA
Założyłem się z kolegą o kratkę piwa, że „nekrotamia” (z niem.: Nekrotamie) to seks z trupami. On mówi, że to sperma bezpłodnego mężczyzny. Kto ma rację?
Franek
Żaden z was. Nekrotamia, zwana też autofellatio, polega na tym, że mężczyzna sam liże sobie swego członka. Mistrzami w tej odrażającej zabawie jest wielu aktorów porno, m.in. Ron Jeremy.

Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 23.07.2012