Sekret wielokrotnego orgazmu u kobiet

Dać jej trzy orgazmy z rzędu - chyba nie ma lepszego sposobu, by w oczach swojej kobiety zasłużyć na miano łóżkowego cesarza. Każdy facet chce być bogiem seksu. To fakt, co prawda niepoparty żadnymi badaniami, ale oczywisty i niezaprzeczalny, jak to że Ziemia jest okrągła, a 2+2=4.
wielokrotny-orgazm.jpg

Dla niektórych doprowadzenie kobiety do wielokrotnego orgazmu w oczach wielu mężczyzn wyglądało raczej jak próba obsługi konsoli sterującej w siedzibie NASA, służącej do umieszczenia promu kosmicznego na orbicie okołoziemskiej. Dużo przycisków i przełączników, których nie bardzo wiadomo jak użyć, a bez odpowiedniej instrukcji obsługi wszystko kończy się fiaskiem. Jednak z tą nieporadnością koniec, bo oto wszystkim facetom świata z pomocą przychodzi nauka. Twórcy strony OMGyes, której celem jest zgłębienie tajników damskiego orgazmu, we współpracy z naukowcami z amerykańskiego Kinsey Institute, niosą kaganek oświaty rodzajowi męskiemu i, między innymi, zdradzają sekrety wielokrotnego szczytowania u kobiet.

OMGyes i Debby Herbenick, ekspertka ds. seksualności z wspomnianego wcześniej instytutu, przeprowadzili wspólnie ankietę wśród 1055 kobiet pomiędzy 18, a 95 rokiem życia, która przyniosła ciekawe rezultaty. Jak się bowiem okazało, aż 47 proc. ankietowanych kobiet przeżywało wielokrotny orgazm. I teraz uwaga, zarówno panie, jak i panowie, proszę wyjąć notatniki, chwycić długopisy w dłoń i zapisać wskazówkę, która może zmienić wasze życie seksualne: większość z ankietowanych kobiet po pierwszym szczytowaniu, używało innych technik stymulacji, by osiągnąć kolejne orgazmy. Oznacza to więc tyle: nie należy w kółko powtarzać tych samych ruchów, które już raz przyniosły powodzenie, bo właśnie cały sekret tkwi w zmianach.  

OMGyes sugeruje także, że te kobiety, które zaraz po orgazmie czują, że nie mogą osiągnąć więcej, ponieważ stają się zbyt wrażliwe, tak naprawdę są w stanie iść naprzód i uzyskać jeszcze więcej upragnionej przyjemności. Wystarczy zmienić ruchy na bardziej delikatne i wolniejsze.

Według badań, większość kobiet, które osiągnęły wielokrotny orgazm, uważa że po pierwszym szczytowaniu, ich ciało powinno być traktowane jakby to było zupełnie inne ciało, które podniecają zupełnie inne rzeczy i które ma całkiem inne upodobania. A więc techniki używane do osiągnięcia pierwszego szczytowania są często zupełnie bezużyteczne w przypadku kolejnych prób osiągnięcia orgazmu.

Okazuje się więc, że podczas łóżkowych igraszek kobiety zamiast krzyczeć „nie przestawaj”, powinny raczej krzyczeć „tak trzymaj, ale potem zmień na coś innego”. Ta wiedza, nomen omen, zmienia wiele.

Ta metoda działa również, gdy chcesz nauczyć się czegoś nowego - sprawdź jak.
Dodał(a): Kuba Rusak Czwartek 10.03.2016