Prawdziwe kłamstwa

Wszystko co chciałeś wiedzieć o seksie, ale bałeś się zapytać swego tatusia


SPERMA TO ŚWIETNA MASECZKA KOSMETYCZNA

- Nasienie jest rewelacyjnym kremem nawilżająco-regenerującym - informuje kosmetyczka Anna Nowacka. - Wynika to z faktu, że sperma jest bogata w proteiny, aminokwasy, białka, cynk, witaminy i cukry proste.

MASTURBACJA PROWADZI DO ŚLEPOTY

W sierpniowym wydaniu amerykańskie pismo popularnonaukowe „New Scientist” jasno stwierdza: onanizm powoduje pogorszenie wzroku! Redakcja powołuje się na eksperyment, który przeprowadziło dwóch amerykańskich naukowców. Prof. David Zald (Uniwersytet Vanderblita) i Marvin Chun (Uniwersytet Yale), którzy porównywali wzrok 500 ochotników onanistów. I co? I dowiedli, że osoby, które masturbują się, mają gorszy wzrok.

KOBIETY DOZNAJĄ ORGAZMU ANALNEGO
- U kobiet ściany odbytnicy, zwiera zewnętrzny odbytu i skóra krocza posiadają wspólne unerwienie z łechtaczką i pochwą - twierdzi Elsworth F. Baker z The American College of Orgonomy. - Dlatego orgazm analny jest jak najbardziej możliwy. Co więcej, jak wynika z moich badań, u niektórych kobiet bywa on silniejszy niż „zwykły” pochwowy czy nawet łechtaczkowy.

HOMOSEKSUALIZM PRZECHODZI Z OJCA NA SYNA
„Homoseksualizm jest zaburzeniem wrodzonym, zapoczątkowanym w okresie życia płodowego, ale nie jest dziedziczny” - czytamy w artykule „The Gey Gene” autorstwa Jefreya Satinovera, amerykańskiego lekarza psychiatry. - „W dodatku nie ma żadnego dowodu na to, że homoseksualizm jest zakłóceniem pochodzenia genetycznego”. Uf. Możemy spać spokojnie.

KOBIETY MOGĄ PALIĆ PAPIEROSY WAGINĄ
- To tylko kwestia ćwiczeń - tłumaczy Lech Medard, lekarz ginekolog. - Zapalonego papierosa należy umieścić filtrem w pochwie. Następnie kobieta powinna rytmicznie kurczyć mięśnie narządów rodnych. W ten sposób wytworzy podciśnienie, trochę tak jak w pompce rowerowej, i dym z papierosa zostanie zassany. Pozostaje tylko wyjąć papierosa i uwolniony dym wyleci między wargami sromowymi. Czysta fizyka.

PODCZAS STOSUNKU ANALNEGO MOŻE DOJŚĆ DO ZAPŁODNIENIA
„Do zapłodnienia podczas miłości analnej może dojść na dwa sposoby” -  czytamy w książce „Anal Pleasure & Health: A Guide for Men and Women” autorstwa amerykańskiego seksuologa Jacka Morina. - „Albo gdy sperma wycieknie z odbytu do pochwy, albo gdy partnerka ma tzw. przetokę, czyli patologiczne połączenie między pochwą a odbytnicą”.

SEKS Z ODKURZACZEM JEST NIEBEZPIECZNY
- Ostrzegam, że to ekstremalnie niebezpieczne praktyki. Siła ssąca odkurzacza może bardzo łatwo poważnie uszkodzić delikatną skórę prącia - mówi doktor Stanisław Dulko, ginekolog.

WYTRYSK ZNACZNIE MALEJE WRAZ Z WIEKIEM
Jak obliczył dr John Klein z Uniwersytetu w Pittsburgu (USA), u mężczyzn od 18. od 22. roku życia objętość ejakulatu jest stała i wynosi 3 ml. Gdy jednak przekroczymy mityczną granicę 22 lat, ilość spermy zmniejsza się o 0‚03 ml rocznie. Jak łatwo obliczyć, kompletny brak wytrysku grozi nam w wieku 122 lat. Ale w takim wieku nie wypada już chyba martwić się głupotami, prawda?

DIETA MOŻE ZMIENIĆ SMAK NASIENIA
Nie ma żadnych naukowo popartych dowodów, by jedzenie pewnych potraw lub ziół zmieniało smak ejakulatu. Owszem, na początku 2000 roku amerykańscy seksuolodzy badali wpływ obecności brokułów, cebuli, czosnku oraz kalafiora w diecie na smak spermy - doświadczenia nie przyniosły jednak jednoznacznej odpowiedzi.

KOBIETY TAKŻE MAJĄ WYTRYSK
Jak twierdzi Stanisław Dulko, ginekolog, w czasie silnego orgazmu kobiece gruczoły leżące u ujścia cewki moczowej (kobiecy odpowiednik prostaty) wytwarzają spore ilości spermopodobnego płynu. A my wierzymy doktorowi. 

KILKUGODZINNA EREKCJA TO FAJNA RZECZ
- Jeżeli mężczyzna ma wzwód trwający kilka godzin i dłużej, to zapewne zachorował na priapizm czyli tzw. ciągotkę - ostrzega seksuolog, Stanisław Dulko. - To bardzo bolesna przypadłość, która jest oznaką zaburzeń neurologicznych bądź krążenio wych (np. zakrzepicy ciał jamistych). Pamiętaj więc, jeśli priapizm trafi na ciebie, opanuj pierwszą radość i pędź do lekarza.

MOŻNA ZAPLANOWAĆ PŁEĆ DZIECKA
- Można to zrobić wyłącznie dzięki technikom zapłodnienia pozaustrojowego i tzw. selekcji plemników, ale szczerze powiedziawszy, z punktu widzenia etyki to mocno dyskusyjna praktyka - twierdzi Lech Medard, ginekolog. Uwaga! Doktor zaręcza, iż staropolski sposób, który mówi, że „by począć syna, miecz należy pod łożnicą położyć, a lubą swą często nawiedzać” - nie działa.

KOBIETY, KTÓRE NOSZN SOCZEWKI KONTAKTOWE, NIE MOGĄ BRAĆ PIGUŁEK ANTYKONCEPCYJNYCH, BO OŚLEPNĄ
- Istnieje plotka, że zakładanie szkieł kontaktowych podczas przyjmowania hormonów prowadzi do zmętnienia rogówki, która w efekcie może prowadzić do ślepoty - wyjaśnia ginekolog Lech Medard. -Ale, jak już wspomniałem, to tylko plotka. W rzeczywistości szkła kontaktowe i hormony mają ze sobą niewiele wspólnego. Oczywiście, w skrajnych, powtarzam: skrajnych przypadkach, podczas terapii hormonalnej może dojść do tzw. zespołu suchego oka, ale nie jest to żadna niebezpieczna przypadłość.

KOBIETY WOLĄ DŁUGI SEKS, MĘŻCZYŹNI SZYBKIE NUMERKI
„Kobiety są równie nieskomplikowane seksualnie, jak faceci. Chcą po prostu dobrego, szybkiego seksu i długiego lenistwa. Maratony seksualne ze świeczkami, kąpielą i masażem są dobre raz na pół roku” — czytamy w książce pt. „Łóżkowe przesądy” amerykańkiej psycholog Lisy Angelttie. Hurra! TAK podejrzewaliśmy.

SEKS TANTRYCZNY MOŻE TRWAĆ GODZINAMI
Zdaniem Hakima Pawo, współzałożyciela szkoły Tantra Yoga International, „tantryczny seks to długotrwałe i niezwykle intensywne doznanie energetyczne trwające niezmiernie długo”. Ale jak długo? Artysta Sting zaręcza swoim autorytetem: nawet osiem godzin!

OBRZEZANY MĘŻCZYZNA MA LEPSZY SEKS
- Obrzezanie może tylko przedłużyć czas trwania stosunku - twierdzi Doktor Paul M. Fleiss z Uniwersytetu Kalifornijskiego (USA). - Natomiast fatalnie wpływa na odczuwanie przyjemności. Podczas obrzezania usuwamy bowiem napletek, na którym umieszczone są tzw. ciałka Meissnera -receptory odpowiedzialne za przenoszenie dotyku i ucisku, czyli - przyjemności podczas stosunku

SEKS TO IDEALNE LEKARSTWO NA BÓL GŁOWY
- Medycyna zna przypadki, gdy nawet silne ataki migrenowe (czyli takie, z którymi nie mogły sobie poradzić silne środki przeciwbólowe) ustąpiły wchwilę po spółkowaniu - zaręcza Stanisław Dulko, ginekolog. Hurra!

KOBIETY MAJN KILKA PUNKTÓW ROZKOSZY
Według najnowszych wyników badań francuskich psychofizjologów, natura wyposażyła kobiety w co najmniej trzy miejsca, których umiejętne podrażnienie przynosi megaorgazm. Pierwszy, nazywany punktem U, znajduje się na przedniej ścianie pochwy, na głębokości ok. 2,5 cm. Niespełna 2 cm dalej leży słynny punkt G. Jeszcze nieco głębiej, tuż pod szyjką macicy, znajdziesz punkt A. Mężczyzno, do dzieła!

BŁONĘ DZIEWICZĄ MOŻNA ZASZYĆ
- To nieskomplikowany, ale pracochłonny zabieg chirurgiczny, który polega na połączeniu strzępków błony dziewiczej - tłumaczy ginekolog Michał Szelągowski. - Kosztuje ok. 3,5 tys. zł. Co ciekawe, ponownego połączenia błony dziewiczej można dokonać nawet kilkanaście lat po pierwszym stosunku! Czyli warto przestać żartować o dziewicach z odzysku...

UPRAWIANIE SEKSU NA KSEROKOPIARCE PROWADZI DO BEZPŁODNOŚCI
- Kserokopiarki są źródłem  niekorzystnego promieniowania i zaburzają równowagę jonową organizmu -przyznaje Paweł Różycki, serwisant sprzętu biurowego. - Ale szkodliwość ta jest niewielka. By zacząć odczuwać skutki promieniowania kserokopiarki, człowiek musiałby być na nie wystawiony przynajmniej przez kilka lat bez przerwy.

BOKSERKI SĄ ZNACZNIE ZDROWSZE NIŻ SLIPY
- Mięśnie moszny ściśniętej w ciasnych slipkach wiotczeją, a to uniemożliwia jej prawidłową pracę w sytuacjach kryzysowych, takich jak np. kopniak czy nagłe zmiany temperatury - mówi dr Stanisław Dulko. - Jeśli bielizna jest do tego wykonana z nieprzewiewnego materiału, dochodzi ryzyko przegrzania jąder i... bezpłodności.

Dodał(a): Michał Jośko, Aleksander Hepner Poniedziałek 14.11.2011