Seks mapa

Wskażemy ci, które miejsca na ciele kobiety są szczególnie warte uwagi

Strefy erogenne


Opracowaliśmy dla ciebie CKM–ową mapę drogową, która prowadzi szlakiem kobiecej rozkoszy. Znajdują się na niej wszystkie ważne punkty, którymi musisz się zająć w trakcie miłosnych igraszek z partnerką. Weź jednak pod uwagę, że kobieta to nie robot: samo naciskanie guziczków na jej ciele nie wystarczy. Guziczki trzeba też masować, głaskać, lizać, szczypać... Miłej zabawy!

ADRES 1: WŁOSY
Wpleć palce w jej grzywę i delikatnie masuj skórę głowy
„Pozwól, by palce swobodnie buszowały w jej włosach – radzi seksuolog Alexander Allman w książce „Revolutionary Sex–ebook”. – W ten sposób drażnisz zakończenia nerwowe na skórze głowy. Aby wysłać pannę na orbitę rozkoszy, zacznij pieszczotę od szyi i przesuwaj palce w kierunku czubka głowy”.

ADRES 2: USZY
Masuj krawędzie małżowin
„Faceci dotykają płatków uszu, myśląc, że to czułe miejsce. Gdyby tak było, kobiety nie przekłuwałyby go kolczykami! – twierdzi Suzie Heumann na portalu Tantra.com. – Zajmij się krawędziami ucha. Ogrzej je oddechem i delikatnie przesuwaj po nich palcem. Potem popieść skórę za uszami. To zapewni twej kobiecie bardzo silne doznania”.

ADRES 3: PIERSI
Dotykaj całego biustu, a potem skup się na drażnieniu brodawek
W książce pt. „Hot Sex” autorstwa Tracey Cox czytamy: „Rozpocznij pieszczoty delikatnie, od pobudzenia całych piersi, a dopiero później przejdź do bezpośredniej stymulacji brodawek. Wypróbuj najprzeróżniejsze techniki: dotykaj, głaszcz lub lekko ściskaj palcami. To doprowadzi twoją partnerkę do szaleństwa”.

ADRES 4: DŁONIE
Muskaj palcami wnętrze jej rąk
„Na dłoniach jest ponad 72 tysiące zakończeń nerwowych, co oznacza, że każdy z tych nerwów może stać się fantastycznym miejscem erogennym. Dotykajcie więc rąk partnerki, masujcie wnętrze dłoni, przekonajcie się, ile przyjemności skrywa ten rodzaj pieszczoty” – zachęca Lisa Sussman w swoim podręczniku pt. „Szalony seks”.

ADRES 5: BRZUCH
Masuj jej brzuszek posuwistym ruchem od piersi w dół
„Dotykając brzucha kobiety, pamiętaj o sprowadzeniu jej energii seksualnej w kierunku dośrodkowym, czyli od zakończeń ciała do pochwy – dowiadujemy się z książki »Sekrety wielokrotnych orgazmów« Mataki i Maneewana Chii. – Ruchy winny więc prowadzić od biustu i bioder ku wzgórkowi łonowemu”.

ADRES 6: KROCZE
Dotykaj łechtaczki jednocześnie trzema palcami
„Delikatnie pociągaj wargi sromowe większe, potem mniejsze. Następnie trzema palcami (co zapewni stymulację wszystkich zakończeń nerwowych) masuj łechtaczkę. Zmieniaj natężenie dotyku od lekkiego do mocnego, a zobaczysz rozkosz na twarzy partnerki” – zapewnia w „Seksporadniku” Anne Hopper.

ADRES 7: UDA
Pieść wewnętrzne strony jej ud
„Jeśli chcesz silnie pobudzić swą kobietę, powinieneś zająć się jej nogami – twierdzi Tracey Cox w swej publikacji pt. „Hot Sex”. – Pieść wewnętrzne strony jej ud palcami, przesuwając rękę od dołu do góry. Zatrzymaj się w okolicy sromu i zataczaj opuszkami niewielkie kółka, nie dotykając jednak wejścia do pochwy. Dziewczyna z pewnością odleci”.

ADRES 8: ZGIĘCIE KOLAN
Dwoma palcami masuj miejsce między udem a łydką
Znana seksuolog dr Ruth K. Westheimer w podręczniku pt. „Seks dla opornych” radzi, by mężczyzna masował zgięcie kobiecej nogi (za kolanem). Pobudzenie tego unerwionego punktu ma sprawić, że panna zacznie silniej i przyjemniej odczuwać dotyk w innych miejscach.

ADRES 9: STOPY
Uciskaj opuszkami palców punkty u podstawy stóp partnerki
„Wiele kobiet utrzymuje, że masowanie stóp doprowadza je na skraj orgazmu – pisze dr Andrew Stanway w książce pt. „Masaż erotyczny”. – Jak to robić? Należy ująć kobiecą stopę w jedną dłoń, a drugą silnie naciskać punkty u podstawy stopy. Stopniowo przenosisz pieszczoty ku czubkom palców jej stopy”.

ADRES 10: PALCE
Potraktuj jej paluchy, jakby to były sutki
„Stopy są silnie unerwione. Dlatego nie zaniedbuj palców u stóp partnerki. Pieść je okrężnymi ruchami, roluj opuszkami palców, w ogóle zachowuj się, jakby to były jej sutki, a nie kawałek stopy. Zobaczysz, że będzie miauczała jak kotka” – zachęca poradnik randkowy na portalu www.whoopieschool.com.


ZANIM RUSZYSZ W DROGĘ
Lista rzeczy do zrobienia:
- Zaopatrz się w lubrykant lub żel do masażu erotycznego. Tego typu specyfiki spotęgują wasze doznania.
- Wyłącz telefon komórkowy. Ostatnie, czego chcesz, to telefon od mamy w chwili, gdy zaczynasz pieścić najintymniejsze miejsca swojej dziewczyny.
- Wyłącz światło lub zasłoń oczy dziewczynie. Pozbawienie jej jednego ze zmysłów wyostrzy pozostałe.
- Kajdanki są passé. Jeżeli chcesz ją związać, użyj jedwabnych szarf.
- Tuż przed pieszczotami posmaruj skórę swej dziewczyny kilkoma kroplami tequili i soku z limonki. To pobudzi do działania receptory na skórze.

Zobacz, co na to baby? 


Dodał(a): Józef Warmiński Środa 28.09.2011