Penisy są coraz mniejsze

Penisy już nigdy nie będą tak duże - z biegiem czasu kurczą się!
powiększanie penisa


Twoja kobieta powinna cieszyć się rozmiarem twojego penisa bez względu na jego długość. Z wdzięcznością powinna go głaskać, całować i podziwiać. Powinna również być wdzięczna swoim rodzicom, że żyje w obecnych czasach. A to dlatego, że w miarę upływu czasu średnia długość męskiego przyrodzenia spada – w ciągu 50 lat o 10 procent.

OK., to była wersja optymistyczna, ułożona pod panie. Teraz gorzka prawda dla facetów. Spieszcie się używać swoje fiutki – tak szybko się kurczą. Nie wiadomo jak będzie w przyszłości, ale tendencja ostatnich 50 lat pokazuje, że panowie stają się coraz mniej męscy… Nasi dziadkowie mieli penisy o 10 procent większe i biorąc pod uwagę, że średnia długość prącia w Polsce to nieco ponad 14 cm, to dziesiąta część tej długości może być tym kamieniem milowym, który dzieli twoją kobietę od orgazmu, a zostawia na etapie rozczarowania i zawodu. Pamiętajcie też, że wibratory się nie kurczą, jest wręcz odwrotnie...

Kurczenie się penisa można zakwalifikować jako chorobę cywilizacyjną, ale też i jako samookaleczanie się. Główne czynniki, które mają wpływ na zmniejszanie wielkości prącia to: otyłość, palenie tytoniu, picie alkoholu, stres i zanieczyszczenie powietrza.
Jeśli decydujesz się na powiększanie penisa, skonsultuj to ze swoim lekarzem, nigdy nie ufaj cudownym metodom z internetu!

Dodał(a): pinky