Naturalnie seksowne

Weekend w domku za miastem w towarzystwie naturalnie pięknej i kompletnie nagiej dziewczyny? Czemu nie! Michael White robił to wielokrotnie. Teraz rezultaty tych spotkań prezentuje w albumie „Naturally Sexy”.
naturally-sexy.jpg

„Naturally Sexy” to kolejna pozycja w ofercie wydawnictwa Goliath, które specjalizuje się w publikacjach erotycznych. Tym razem album składa się ze zdjęć angielskiego fotografa Michaela White`a. Jak sam tytuł książki wskazuje – pełno w niej naturalnie pięknych i niebezpiecznie seksownych dziewcząt.

press_DSC_2514.jpg
Artysta zapraszał dziewczyny do swojej podmiejskiej posiadłości, by tam w intymnym klimacie sfotografować ich największy atut – naturalne piękno. Na fotografiach widać, że seksowne laski poczuły się swobodnie jak u siebie w łazience. Prężą się przed obiektywem w kuchni, sypialni, na tarasie, w ogrodzie i we wszystkich zakamarkach domku na wsi. Robią to, doskonale wiedząc jak wyeksponować swoje apetyczne ciała.

press_DSC_3108.jpg
Michael White wie z kolei, jak uchwycić naturalny seksapil młodych kobiet. Część zdjęć ma charakter amatorski, co oczywiście jest zamysłem fotografa. Dzięki temu czujesz się, jakbyś zaprosił te kociaki do siebie do domu i sam uwieczniał je na błonie światłoczułej.

Jeśli nie masz podmiejskiej daczy, ani nie znasz naturalnie pięknych lasek, możesz podziwiać efekty pracy Michaela zamawiając album pod adresem goliathbooks.com. Ta i inne pozycje, to świetny pomysł na prezent dla konesera kobiecego piękna.press_DSC_5222.jpg
press_DSC_4607.jpg
Cover_NaturallySexy_3d_lowRes.jpg

Dodał(a): gianni Środa 07.05.2014