Madison Ivy - porno aktorka

Jedna z najbardziej napalonych aktorek różowego biznesu
madison ivy

fot.: madisonivy420.tumblr.com

Madison Ivy urodziła się jako Clorisa Briggs w Niemczech. A nie wygląda. Ma zaledwie 23 lata, ale jest już rozpoznawana na całym świecie. A wszystko to przez olbrzymi popęd seksualny. Nie ma chwili żeby usiedziała grzecznie w miejscu. Albo uprawia seks z facetami i kobietami, albo zaspokaja się sama. Najlepsze jest to, że wszystko skrupulatnie dokumentuje i wrzuca na swojego bloga. I tak oto możemy obserwować jak Ivy zabawia się ze sobą w samolocie lub też w solarium.

Jej obłędne kształty i zadbane ciało doprowadzają widzów do białej gorączki. Mało kto obejrzał więcej niż 5 minut filmu z jej udziałem mając ręce cały czas na klawiaturze… Niebieskie oczy i naturalne blond włosy fantastycznie komponują się z powiększonymi piersiami i idealnie zaokrąglonym tyłeczkiem. A ten zawdzięcza temu, że jest instruktorką fitness i jogi.


Urocza Niemka, wychowana w Stanach Zjednoczonych jest znaną i zadeklarowaną miłośniczką marihuany. Pali zioło na okrągło i wszędzie, dlatego na jej profilu znajdziesz filmiki na których pierwszy plan spowija dym gandzi palonej z wymyślnych bongosów. W 2009 i 2010 roku była nominowana do najlepszej sceny seksu z udziałem samych dziewczyn.

Dodał(a): pinky / fot. tumblr.com Piątek 07.12.2012