Jedwabny seks

Moi drodzy, cieszy mnie niezmiernie, że wciąż wysyłacie mi pytania. Seks to moje hobby i z przyjemnością odpowiadam na wasze listy!

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

JEDWABNY SEKS
Wyznałem swojej kobiecie, że podnieca mnie nadzwyczajnie tzw. jedwabny seks. Chodzi mi o to, że zarówno ona, jak i ja zakładamy jedwabne pończochy (najlepiej czarne), no i się potem ostro kochamy. To wyznanie było wielkim błędem z mojej strony, bo zaczynam tracić partnerkę. Mówi mi, że jestem zboczeńcem. Czy ma rację? Mnie tylko kręci dotyk jedwabiu.
Vaclav
Gdybyś to pytanie zadał psychiatrze, ten zapewne stwierdziłby, że zupełnie normalne to nie jest. Uznałby, że jesteś fetyszystą, czyli osobą, którą podniecają różne przedmioty (np. kalosze, brudne kobiece majtki, opony samochodowe itp.). Ale nie martw się. Dopóty, dopóki kręcą cię tylko niewinne pończoszki i nie bawisz się nimi zbyt często, możesz spać spokojnie. Może zresztą ci przejdzie. Gorzej, gdybyś był np. nekrofilem lub sodomitą. Bezczeszczenie zwłok i seksualne znęcanie się nad zwierzętami to poważne przestępstwa!

LODZIARNIA
Gdy mam wziąć do ust penisa swego kochanego męża robi mi się niedobrze. Ale gdy uprawiam seks oralny z którymkolwiek swoim kolegą, jest fantastico!
Milli
Droga Milli. Może ty po prostu swojego męża po prostu za bardzo kochasz i szanujesz i stąd ten stres? Zastanów się nad tym i sama sobie daj odpowiedź.

ZAUROCZENIE
Mam 18 lat. Dwa miesiące temu, na przyjęciu, poznałem faceta. Przy piwie przegadaliśmy cały wieczór. Problem w tym, że ciągle o nim myślę. Mam jego numer telefonu, dzwonię, ale zaraz odkładam słuchawkę. Chcę tylko usłyszeć jego głos. Boję się, że zwariowałem, bo czasami życzę mu śmierci, abym mógł wreszcie przestać o nim myśleć!
Hannibal
Bez paniki! Nie jesteś Hannibalem Lecterem, a pewnie tylko gejem, u którego zaczyna się tzw. comming–out, czyli dorastanie do odmiennej preferencji seksualnej. Pamiętaj, taki proces trwa. To on jest przyczyną dręczących cię myśli. Proponuję pilny kontakt z psychologiem lub seksuologiem. Oni pomogą ci zrozumieć samego siebie.


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 13.07.2012