Lesbijki mają częstsze orgazmy

Choć widok baraszkujących lesbijek jest dla facetów apetyczny, to nie ma co żartować w tak poważnej kwestii. Jeśli nie weźmiemy się porządnie do roboty, zostanie nam adorowanie dmuchanych lalek lub - co gorsza - … Nie, nie przejdzie nam to nawet przez myśl!
lesbijki.jpg

Ostatni raport w Journal of Sexual Medicine pokazuje, że o ile u panów różnej orientacji, ilość osiąganych orgazmów nie jest aż tak zróżnicowana, o tyle można zauważyć różnicę w częstotliwości szczytowania wśród kobiet hetero-, bi- i homoseksualnych.

BADANIE
W 2011 roku przepytano 6151 przedstawicieli obu płci w wieku 21 – 65, z czego wyodrębniono grupę 2850 singli: 1353 kobiety i 1497 mężczyzn. Ankietowani mieli ocenić procentowy udział orgazmów podczas wszystkich zbliżeń seksualnych w skali 0 – 100.

WYNIKI
I tak faceci heteroseksualni pochwalili się wynikiem 85,5%, homoseksualni niewiele gorszym – 84,7%, zaś biseksualni (pewnie za karę, że nie mogą się zdecydować) najsłabszym – 77,6%.

Kobiecy orgazm, jak wiemy, jest trudniejszy do wypracowania i bardziej czasochłonny – stąd wyniki wypadły gorzej. Kobiety uprawiające seks z facetami szczytowały w 61,6% zbliżeń, biseksualne (też za karę) w 58% sytuacji. Lesbijki zaś, mają wśród bzykających się kobiet najlepiej – osiągnęły skuteczność na poziomie 74,7%.


DLACZEGO?
Naukowcy obstawiają, że spowodowane jest tym, że kobiety znają swoje ciała najlepiej, więc wiedzą, jak zaspokoić inną dziewczynę. Kolejnym wytłumaczeniem jest mniejsze skrępowanie własną cielesnością w obecności innych pań. Dziewczyny narażone są na krytykę i oceny panów, stąd niepewność siebie i swoich kształtów, gdy ubrania lądują już obok łóżka.
Długość stosunku jest również kluczowa. Jak wspominaliśmy – nad doprowadzeniem kobiety do wrzenia potrzeba zazwyczaj więcej niż 3 minuty, które panom mogłyby z powodzeniem wystarczyć. Panie są bardziej cierpliwe i wiedzą, że trzeba trochę się napracować, by druga dziewczyna wygięła się jak struna, gdy już dojdzie.

CO POCZĄĆ?!
Czy zatem skazani jesteśmy na zmianę orientacji kobiet? Niekoniecznie. Nie publikujemy tej informacji, by rozbijać Wasze heteroseksualne relacje, panowie, ale po to, byśmy się uderzyli w pierś i popracowali nad lepszymi orgazmami kobiet. Bo nasze przyjdą przecież same…
Potrzebujesz konkretnych wskazówek? Przeczytaj artykuł "Jak doprowadzić kobietę do orgazmu".Dodał(a): daktor Piątek 22.08.2014