Kiedy szukamy jednonocnych przygód seksualnych?

Najbardziej skorzy do jednonocnych przygód seksualnych jesteśmy w czerwcu. Tak wynika z badania przeprowadzonego na 18 milionach osób.
one night.jpg

Portal OkCupid postanowił sprawdzić, w jakich miesiącach najwięcej ludzi poszukuje jednonocnych przygód. Prawdopodobnie tylko po to, żebyś wiedział kiedy masz szansę na krótką, acz intensywną znajomość. Jak się okazało szczytowa faza chęci na taką zażyłość przypada na czerwiec.

Żeby to odkryć portal od 2013 do 2016 roku przepytał 18 milionów aktywnych użytkowników. W ankiecie poproszeni zostali oni, aby podali ile czasu chcieliby spędzić w kolejnym związku. Mieli do wyboru odpowiedzi:
- Jedną noc
- Od kilku miesięcy do roku
- Kilka lat
- Resztę życia

Odpowiedzi uzależnione były od pory roku i konkretnego miesiąca. W kwietniu, maju i czerwcu ludzie o 17% częściej podawali, że pragną jednonocnej przygody, niż w innych okresach.

Szczytowa faza popularności jednonocnych związków przypadła na czerwiec, kiedy to badani o 33% częściej niż w pozostałych 11 miesiącach podawali, że to właśnie ta forma znajomości ich interesuje.

W miesiącach zimowych natomiast ankietowani preferowali dłuższe związki. Być może ma to związek z tym, że w okresie, kiedy jest ciepło dużo podróżujemy i dlatego nie chcemy poważniejszych znajomości. Poza tym panie wychodzą na zewnątrz skąpiej odziane, co stanowi pokusę dla nas pokusę.

Widzimy w myślach jak przeglądasz w tym momencie kalendarz i ułatwimy ci zadanie. Właśnie mamy czerwiec. I chociaż pogoda nie zawsze dopisuje, być może to twoja noc. Tak że bierz się do dzieła i wychodź z domu.

Zobacz galerię dziewczyny, która nie lubi zobowiązań

Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 12.06.2017