Gdzie zabawki erotyczne są najbardziej popularne?

Zabawki erotyczne nie są zbyt popularne w Polsce. Tak wynika z badania portalu, który stworzył ranking państw, w których najczęściej wyszukuje się zagadnienia związane z gadżetami do mającymi uprzyjemniać stosunki seksualne.

zabawka.jpg


Pewien portal postanowił sprawdzić w jakich krajach ludzie najbardziej lubią zabawki erotyczne. W czołówce rankingu znalazły się państwa, w których nie jest za ciepło, więc mieszkańcy szukają innych sposobów na rozgrzanie się. Chodzi o Danię, Szwecję i Grenlandię. Polska natomiast wylądowała poza pierwszą trzydziestką, a dokładniej na miejscu 31.

Żeby stworzyć zestawienie wzięto 18 najbardziej popularnych zabawek erotycznych. Od dild, przez wibratory, aż po wibrujące nakładki na penisa. Następnie przetłumaczono ich nazwy na wszystkie możliwe języki dostępne w Google. Potem za pomocą specjalnych narzędzi sprawdzono częstotliwość wyszukiwań każdego gadżetu w danym kraju.

Policzono ile wyszukujących zabawki erotyczne przypada na 1000 użytkowników internetu. W ten sposób powstał ranking państw, gdzie jest największe zainteresowanie zagadnieniami związanymi z tego typu gadżetami.

Ranking państw, gdzie najczęściej wyszukuje się zagadnienia związane z zabawkami erotycznymi:
1.    Dania
2.    Szwecja
3.    Grenlandia
4.    USA
5.    Wielka Brytania
6.    Holandia
7.    Rosja
8.    Bułgaria
9.    Włochy
10.    Australia
11.    Rumunia
12.    Norwegia
13.    Malta
14.    Chorwacja
15.    Francja
16.    Finlandia
17.    Szwajcaria
18.    Grecja
19.    Irlandia
20.    Austria

31. Polska
rankins.png

Z mapy stworzonej przez portal wynika, że w Polsce na 1000 użytkowników Internetu niecałe 60 osób wyszukuje zagadnienia związane z zabawkami erotycznymi.
Możesz ją zobaczyć tutaj!

Być może powodem niskiej popularności zabawek erotycznych w naszym kraju, jest fakt, że mężczyźni w Polsce są dobrzy w łóżku i nie potrzebują żadnych wspomagaczy, aby rozgrzać kobiety.

Zobacz galerię latynoskiej Barbie

Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.vouchercloud.com Wtorek 13.06.2017