Kamera w staniku

Kobieto! Czy zdajesz sobie sprawę, ile razy dziennie faceci gapią się na Twoje piersi? A ile razy patrzysz na nie Ty? Dotykasz ich?
kamera-biust.jpg

Dziewczyna zakłada różowy, przykuwający wzrok stanik. Oprócz push upu, wyposażony jest też w ukrytą kamerę. Kobieta wyrusza „w miasto” i postanawia sprawdzić ile osób oprze się pokusie zlustrowania jej dekoltu. A właściwie czy komuś uda się ta arcytrudna sztuka.

Jak łatwo się domyślić, niewiele osób było w stanie powstrzymać się przed patrzeniem na krągłe piersi. Nie dziwi nas, bo mamy do czynienia z instynktem. To jakby zakazać lwu polowania na antylopy. Ciekawe było to, że panie, w równym stopniu co panowie, wgapiały się w cycuszki bohaterki.Akcja jest pomysłem firmy Nestle i inauguruje miesiąc świadomości raka piersi (Breast Cancer Awareness Month), którym jest październik. Od 1985 ludzkość próbuje nawzajem ostrzegać się przed nowotworem w różny sposób przyłączając się do akcji, by dziewczyny nie traciły swoich biustów.

A Ty lubisz kobiece piersi? Kto nie lubi?! My dajemy temu wyraz każdego dnia, przygotowując dla Was materiały. Ty możesz chwycić swoją kobietę za dłoń i wybrać się z nią na mammografię lub wziąć sprawy w swoje ręce. I to dosłownie. Zobacz film instruktażowy, jak badać piersi i walczmy razem o zdrowe kobiece biusty! Dołącz się do ruchu #CheckYourSelfie.Dodał(a): pinky Środa 01.10.2014