Hawajczycy odreagowali stres po fałszywym ataku rakietowym na Pornhubie

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że jednak nie zginiesz w masowym ataku rakietowym? Hawajczycy od razu ruszyli na Pornhuba.
pornhub-insights-hawaii-missile-alert-traffic.png

W sobotę 13 stycznia 2018 roku dokładnie o 8:07 rano mieszkańcy Hawajów otrzymali przerażającą wiadomość. Oto w ich kierunku zmierzało kilkanaście rakiet balistycznych wystrzelonych przez niewiadomego wroga. Hawajczycy mieli rzucić wszystko i natychmiast udać się do schronów.

Oczywiście w momencie gdy dowiadujesz się, że za chwilę możesz zginąć w masowym bombardowaniu, nie myślisz o swoich potrzebach seksualnych. Trudno więc się dziwić, że ledwie nieco ponad kwadrans po ogłoszeniu alarmu Pornhub zanotował 77-procentowy spadek liczby odwiedzających o tej konkretnej porze w ten konkretny dzień.

Gdy o 8:45 okazało się jednak, że alarm był fałszywy, Hawajczycy musieli odreagować napięcie. Zrobili to w najprostszy sposób, czyli… masowo wchodząc właśnie na Pornhub. Już o godzinie 9:01 skok liczby odwiedzających tę stronę był znacznie większy niż zwyczajnego dnia, a w swoim, ekhem, szczytowym punkcie wynosił 48 proc.

Możecie się śmiać, ale co wy byście zrobili na ich miejscu? 

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ DZIEWCZYNĘ O EGZOTYCZNEJ URODZIE:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Pornhub Insights Czwartek 18.01.2018