Ojciec zatrudnił striptizerki na 12 urodziny syna

Kiedy my w dzieciństwie dostawaliśmy od rodziców samochodziki i Lego, ten dzieciak dostał od swojego kochającego tatusia występ dwóch striptizerek. Nagranie z urodzinowej imprezy wyciekło do sieci.
a.jpg

Klub, gorące laski ubrane w szpilki, pończochy i kusą bieliznę, ocierające się piersiami o jubilata i tańczące wokół niego i na rurze. Do tego ziomki zbijające piątkę z wspomnianym jubilatem i ludzie robiący zdjęcia. Brzmi jak impreza Snoop Dogga? Pewnie tak, ale musimy was zaskoczyć – tak wyglądały urodziny pewnego 12-latka.

Wideo, które dokumentuje tę imprezę, wyciekło pod koniec stycznia 2018 do sieci, ale niestety trudno ustalić szczegóły i czas jego powstania. Hiszpańskie media, które zgłębiły nieco sprawę, twierdzą, że film powstał w Stanach Zjednoczonych, zaś wijące się wokół 12-letniego chłopaka striptizerki miał wynająć jego ojciec-milioner. Tak, to ten facet w czarnej koszuli ze śnieżnobiałym uśmiechem, który na filmie w trakcie pokazu panienek klepie z zadowoleniem dzieciaka po plecach.

Niezły ojczulek, co? Chłopak na pewno nigdy nie zapomni swoich 12-tych urodzin.

Zobaczcie też STRIPTIZ W SZKOLE i STRIPTIZ NA POGRZEBIE.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Poniedziałek 22.01.2018